• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    rozbalit záhlaví
    PSYION
    PSYION --- ---
    TMS: kartony sehnat jsem zaukoloval v praci bezdaky za tabák:), když seženou, stihnu snad i neco narezat, na Rychte v pátek bych to chtel už jenom sprejovat a barvit..a budem potrebovat na to určite drát vázací, ohejbací pevnej, máme?
    TMS
    TMS --- ---
    ACIDQA: napad dobrej, ale jak psal lubos tak to nebudem menit. docela si dokazu predstavit jak by to dopadlo:) a navic v patek sem total znaven tak radsi kdyz to de nikam nejezdim.


    PSYION: ok - doraz jak budes moc a kde vzit naky ty kartony?
    TOXA
    TOXA --- ---
    ACIDQA: nevim jestli tohle by dali visnaci/prip. dalsi a jestli by se ti vesli do bytu ;-) nejak jsme uz dohodli tu rychtu v patek odpo, cim driv tim lip, a rek bych ze s tim lidi pocitaj.. teda doufam :)
    PSYION
    PSYION --- ---
    já makám do 20:00 v pátek, ale v práci chci vyrobit nejaký kartono tvary, co by se pak šouply na strechu ... v pátekk večer pak samo dorazím na Rychtu jeste s tema vecma, aby se to naložilo do dodávky ...§


    TMS: muzes prosím nastrelit jaké barvy, spreje máš k dispozici?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ... parkování u baráku v klidu
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    btw. [ Karnevalový workshop / workshop / 18.9.2009 / CR - Praha - Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 ]

    Je to u mě v Praze hned u baráku...takže by byla možnost přijet o den dřív, pořešit dodávku i sebe, popít, přespat u mě a na karneval hezky v klídku...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    A nepořešíme to letos nějak kolektivně? Nesjednotíme?
    Btw. neuděláme sanitku a sebe jako doktory/sestřičky? :))
    TMS
    TMS --- ---
    ACQ:to mas pravdu no.) se totiz pokazdy co nejvic hrotilo/zdobilo auto a na masky nebyl cas..
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ...a máme nápady? máme? neuděláme z dodávky vesmírnou raketu, coo? a vezměte si masky.... jsme vždycky takový moc "uťápla" :)
    TMS
    TMS --- ---
    jak uz sem se s urcitejma lidma domlouval taak priprava na karneval v patek (18.9)od odpoledne cca 16hod. na rychte venku v altanu.
    Kdyby nekdo potreboval privist nakej material na rychtu tak se pro to muzu stavit..kartony atd..
    jinak teda posledni projekce od wolodi na vostrove, kdyz uz nikam nepojede:/ asi nalo panaku bo co.)
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    KASSARAR:
    SAA_GLOWREN79: no jo no tak sorry =)) mi to bylo divny
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    RAGAMUFF: zamenit ladu a haceckare, tedateda
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SAA_GLOWREN79: proc?

    btw ja myslel ze mas id bioh =))
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    ...a už nikam nikdy nejedu..:-))
    TOXA
    TOXA --- ---
    no a co jako toto, to jako snad jo neeeas!?
    udalost::: [ DIY Karneval / festival / 19.9.2009 / CR - Praha ]
    diskuze::: [ DIY KARNEVAL NEPŘIZPUSOBIVOSTI: 19. ZAŘÍ, PRAHA - OSTROV ŠTVANICE, 12.00 ]

    tak lidi pridejte se, doufam ze se neco vymysli. promyslel bych to v patek. treba na freezu.
    WAKO
    WAKO --- ---
    NOELL23
    NOELL23 --- ---
    TMS: pekny fotony, atmosfera musela byt opravdu vytecna!!!.)
    TMS
    TMS --- ---


    par fotek v galerce ze super vikendu na krasnym miste s dobrejma lidma a squelou atmosferou
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    Tak to je jedině dobře ;)
    FEFE
    FEFE --- ---
    RAGAMUFF: dikes, ale s tim skvele bych to neprehanel :-D uff tak to nezavidim, my zpatky uz zaplat panbuh v pohode :-D
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    Diky Tobe! =) skvele si zahral a jako vzdy srsel vtipem =)) ja sem dojel celkem dobre akorat sme jeli omylem do prahy a meli sme jet na slany =))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam