• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXAatd.rezzet soundsystem aneb zlom a rovnej::.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TOXA: to víš, Jeník nevynechá žádnou rvačku, on je přesně ten typ:-))))
    TOXA
    TOXA --- ---
    PSYION: taky moc dik, a sry za kalashnikov tlaky do hlavy, z me strany to bylo mysleno jako natlak opileho fanouska ne jakesi pofiderni autority :) ale lidem se to libilo a to je hlavni!

    jinak tyme, skoda ze jsi jako spravnej rvac nezustal, na stvanici v noci pak byla bitka s mistnima diskonazilebkounama, viz klub dyi-karneval.. ja to bohuzel taky propas, sel jsem domu driv.. kdybychom tam zustali tak by prijel janik (se me ptal jestli ma jeste prijet) a byla by prdel, jako ve vsejanech ;-)
    TMS
    TMS --- ---
    naposled venku.. dopiji se bar a ma bejt pekne..


    PSYION: uplne v pohode - slozeny to bylo za chvili s visnou. o5 nejvic.) dobre ste zahrali v nemalo narocnejch podminkach
    PSYION
    PSYION --- ---
    TMS: dobře FOTKY! §

    jo a sorry kluci, že jsem na Republice zdrhnul, ale musel jsem.
    A díky! díky, paráda letos znova nejvíc!! _:)ú§
    WAKO
    WAKO --- ---
    tak přece....jsme spekulovali jestli tam fakt žerou...docela se to houpalo hihi...
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    Večeře v oblacích - Dinner in the Sky: Unikátní příležitost pro firemní, obchodní, společenské, sportovní akce a jiné příležitosti.
    http://www.dinnerinthesky.cz/index.php
    WAKO
    WAKO --- ---
    TMS: to je ono :-)
    TMS
    TMS --- ---
    WAKO: neni to tahle plosina jak si rikal? http://dha.rajce.idnes.cz/DIY_Karneval_19._9._2009/#P9193205.JPG


    jinak o5 dik vsem co pomohli s karnevalem!) bylo to povedeny i unavny.)
    TOXA
    TOXA --- ---
    tyjo husta. ale karneval AKA cztek na staromaku .. nejhustejsi .)
    FEFE
    FEFE --- ---
    Cau ne, tak jaka byla ta poradne zlomencova????;-)
    TOXA
    TOXA --- ---
    jo dnes 16:00, nejakou chvili to jiste potrva takze do vecera urcite, prines co muzes, a hlavne napady
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    WAKO: ja chciiii reklamu s Evenem McGregorem :))


    A vy to budete delat na rychte dneska?A budete tam i vecer ? Ja mam takovy tri kratky roury z tvrdyho kartonu a kousek takovyho vlnityho molitanu tam vecer stejne pujdu.
    Je toho malo ale treba se neco uzije?
    TMS
    TMS --- ---
    zebrik beru drevjenej - hlinikovej by mi poskrabal prepichovej lak.) gafu neco mame, ale radsi se jeste koupi.
    KASSARAR
    KASSARAR --- ---
    já mam drát a dvě levý ruce, to se hodí ne. ukážu se na stavění
    PSYION
    PSYION --- ---
    jo a samozrejme vychyt každýho řádnýho systémáka, frýka a diy bastliče" GAFU!!!

    i kdyby na tripy nebylo, Gafu musíme mít!!
    PSYION
    PSYION --- ---
    Budem potrebovat žebřík asi, at si ho nemusíme pujčovat od jinejch soundů jak minule ..máte nekdo ?(takovej ten hliníkovej vysouvací malej uplne stačí) v nejhorším můžu pujčit z práce: "?
    PSYION
    PSYION --- ---
    hlasim, že kartony mam a dnes by mela prijít další zásilka/*
    TMS
    TMS --- ---
    PSYION: hlasim, ze drat mam:) a mozna je to ten vas co ste po me chteli z min.karnevalu:))

    WAKO: to by se hodilo
    PSYION
    PSYION --- ---
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam