• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXArychta.info
    EL_K
    EL_K --- ---
    BURAN: :o)
    BURAN
    BURAN --- ---
    EL_K: dekuji :)
    EL_K
    EL_K --- ---
    tak to je uchylny :D
    WAKO
    WAKO --- ---
    TMS
    TMS --- ---
    RUBBERNECK: cca od 20:30
    TOXA
    TOXA --- ---
    SAA_GLOWREN79: vim neasi, stejnej nick jako na cyberu ;) ja ti zadny prachy do kapsy urcite nestrcil, to bych asi musel bejt magor.. ale nestezuj si ne? dik moc za projekci, opet extraordinary!!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SAA_GLOWREN79: bez peněz do hospody nelez;-)
    RUBBERNECK
    RUBBERNECK --- ---
    od kolika bude hrat v sobotu radigasoha?
    TMS
    TMS --- ---
    SAA_GLOWREN79: zdar pane!) to rikam porad, ze kdyz se objeví láda tak to ma spad;)


    BITAS: ok, dej mi do posty jeste opravenej letak.
    SITKO
    SITKO --- ---
    SAA_GLOWREN79: Tyjo tak ty jsi nám tady přesně chyběl ! :oP
    btw. tady máš svojí domovinu : [ AcidComix sound ensemble ** ]
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    TOXA: prave ze dyz sem tam sel, tak sem nemel v kapse ani zlatak, jen pul krabky startek...>D
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    KODOS: zdar Radone,)) acidcomix jede woe
    KODOS
    KODOS --- ---
    Zdravi Radon vole
    KODOS
    KODOS --- ---
    Woloda jako ten Woloda...jako Mr. Big Ladislav....cus pico....zdravi AcidComiX ...:D
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    tady woloda pYco,))
    TOXA
    TOXA --- ---
    SAA_GLOWREN79: hele tak to si musis vyridit s nekym jinym :D a jsi si jistej, ze jsi v te kapse puvodne nemel mnohem vic?
    BITAS
    BITAS --- ---
    zdravim jen pro opravu na party list


    ...TEKNO!PARTY...

    5.12.08 PEKELNY MEJDLO

    RYCHTA NA STEPANCE (MLADA BOLESLAV)

    VIRTUALBRAIN vs BADTEKK


    ENTRY:50,-

    www.virtualbrain.wz.cz letak viz web
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    twe na to ser, ja ti privezu z JZD v brezovicich naky wotruby a za stodolou nasekam nakej plevel, sena mame taky prebytek na zimu, tak nemej o sebe strach a smele vykroc proti dalsim nastraham zivota ,)) jinak jestli chybeli naky prachy tak sem je lohnul asi ja, ptze sem se rano probudil s burem v kapse...si to vyridime priste
    woloda
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TOXA: Bylo to naprosto bombový, s tím vstupem je to dost smutný...nechápu ty lidi...i kdybyste na tom měli zisk...NO A CO??? Když jdou do hospody, tak si myslej, že to pivo je taky zá nákupku, bo co?...ach jo:-(
    TOXA
    TOXA --- ---
    dik vsem za akci v patek, moc se to povedlo, doufam ze brzy vyloudim fotky od Jany a Dimitriho (crossfira).

    btw fyi ztrata pouze cca 5 000,- Kc (nepocitam benzin, nas cas, opotrebeni zvuku apod. samozrejme - vsichni krome dimitriho hrali zadarmo) -- to jen poznamka pro ty, kteri meli pocit, ze by nam nemeli zaplatit za vstup, protoze na tom asi strasne varime :D ..tak jsem si vzal od banky dalsi pujcku, abych mel co zrat :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam