• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Pokud byste se hodne nudili a je mezi vama nejaky geokacer, tak v sobotu i v nedeli jsou eventy ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: ja taky
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    OLEJOVKA: A to by byl problém? Já třebas jezdím do IKEA hrozně ráda..... :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    protože jinak mne odsoudíte jet do IKEA :o)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: hm jo nejspíš máš pravdu, každopádně zrovna u nás je to tak nějak jedno
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: šklíbo, já si myslela, že je to spíš raný středověk, přece jen slované jsou jen jedni z mnoha, který se do toho hází ne?
    YFF
    YFF --- ---
    Info - na Toulcáku v pondělí 30/8 od 18:00 do 21:00 bude přednáška o netopýrech. Vstupné dobrovolné, je to hlavně pro děti a rodiče, ale může tam každý, můžete si pohladit a vyfotit handikapované netopejry, a potom bude následovat procházka po přilehlých latifundiích s názorným výkladem jak netopýři loví atp.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: opět nepochopení, LH je přístup k věci bez ohledu na období, ranní slované = cca 8.-10. století, jinými slovy cca období velké moravy, to, že mezi slovany je vysoká koncentrace lhčkářů je jiná věc.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: :))) a to uz je taky komunita jako LHáčkáři?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BONEMINA: v pozdější době se tak také používaly, hlavně na rukávech
    SELLIGAN: ranní slované
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: kdou jsou RSkáři? :)

    BONEMINA: tak tam asi nechodis...njn...promin..chodi tam vetsina lidi co chodi na larpy a tak. ta diskuze se jmenuje Tady je Chrudosovo a je tady na nyxu.. organizuji se tam ruzne srazy, avizuji larpy a tak..
    ale uz je stejne pozde :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    K těm perlám - vím o nich jako o něčem, co se našívalo na zdobené lemy. Zapínání ne.

    Selligan - na jakých stránkách kam chodím? To mi asi uniklo něco podstatného, bo nikde, kam chodím, jsem to neviděla :) Pošli odkaz, prosím :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: jo to bude asi jádro pudla
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: jen teorie, ale..:)) pokud člověk dobrovolně chodí, jak ty říkáš "v pytli", tak se dá předpokládat, že je srovnanej sám se sebou a se svým sebevědomím, a ví co chce, a dělá to, protože ho to skutečně baví
    zato všecka ta lesklá zbroj, samet, serepetičky, paví péra..hmmm, tam se dá kompenzovat leccos, ne, to je hodně jednoduše řečeno, ale víš jak to asi myslím,:)
    většina gotikářů co znám, mě připadali, že spolu víc soupeří, než že by jim šlo o jednu stejnou věc, taky slovanská a podobná hradiště rostou v čechách jak houby po dešti, ale ještě jsem neviděla žádné sdružení, které by natolik kooperovalo, že by zbudovali byť malou gotickou tvrz..je to možná o financích, ale zdaleka ne jen o tom..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: asi tuším, o koho se jedná, nejspíš to bude stejná osoba, která téměř vyštvala od dvora ďáblíka...
    copak papá wothan, to je kabrňák, taky si nehraje na žádné hooogofooogo. musím říct, že mezi RSkáři jsem se setkala s absolutně jiným přístupem než u gotikářů
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: nebudu jmenovat, prezentuje se jako šlechtic hradeckého dvora, ale někdy má vyjádřování horší pasáka koz, pokud ho podle toho poznáš, tak dobře, pokud ho neznáš, ještě líp pro tebe:)
    nevím, osobně ho neznám, ale ani po netovém kontaktu jsem z něj prostě neměla pěkný pocit, je to jenom můj dojem, ale..
    po pár ukázkách jeho velkého ega si naopak ještě daleko víc vážím lidí, kteří vědí, a nejsou natolik nadutí, aby se neuměli o svoje znalosti podělit s lidma bez ukázky názorného opovržení nad tím lemplem dole:)))
    docela příjemně mě překvapil třeba Wotan, chtěla jsem onehdá něco vědět, a bála jsem se ho zeptat, jistě víš, že pro mnoho lidí byl a možná ještě je trochu jako LH bůh:), ale je to normální člověk, dá se s ním bavit úplně v pohodě
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: si by šlo taky, ale zase když to uděláš s malým korálkem, bude to dole u toho stažení asi dělat velkou hrču
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: co obalit nějaký korálek a prošít krček?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    pardon, vyrobíš samozřejmě šité knoflíčky :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam