• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Anketa - problémy se sárí
    Zájímalo by mě, jaké máte problémy s úvazem sárí. Kde vás co táhne, škrtí, krabatí se, neposlouchá?
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    SELLIGAN: No, pani vyzerala, ako niekto, kto ma smutok ale chce byt trochu letne a "in" v nejakej kancelarii... Budem cihat na tu relaciu na nete ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    UHLIK: čierne nohavice pod kolená? :)) to moze byt potom aj cierne sari zavinute ako sarong..


    UHLIK
    UHLIK --- ---
    No, ale musim sa priznat, ze mam jedno sari, co sa nahodou ku mne primotalo... brala som ho s tym, ze bude dobre na jesen, kedze posobi tak hrubsie a vyzera ako syntetika... len tak nahodou som si ale urobila skusku ohnom- urobilo to baf- "popel a dym" a ono je to hodvab... nevidiet to, neuverim (aj hannan skusala nitku) :-)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Všechny přítomné Radky děkují :))
    YFF
    YFF --- ---
    apropó..všm přítomným Radkám vše nej k svátku:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: prostě mi to přijde jako kec... ale asi to chce prodat za každou cenu... skoro si říkám, co by řekla na zkoušku ohněm :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: hele dobrý:) pravé indické sárí z čínského hedvábí, už tahle věta by mě přesvědčila, že je to naprosto seriozní nabídka:)))) nepochybuji, že indové importují silk i z číny, ale takhle řečeno to zní úžasně, jinak to vypadá lautr jak potah na polštář, co měla naše babička
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    "K aukcí nabízím pravé indické sárí z hedvábí. Prodávám spíš jako hedvábnou látku, ale je to původně sári. Je to vhodné na ušítí luxusních tunik, sukní a šatů je to velmi pěkný vzor. Jedná se o čínské hedvábí. Je to čísté hedvábí bez příměsi perfektní materiál počáteční cena je okolo 150 kč za metr což je za pravé hedvábí opravdu velmi málo"
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: neni. popis Indicke sari z cinskeho hedvabi je na 90% art silk.... tedy polyester
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: možná papírák, když nepočítám ty bavlny s polyesterem. ale stejně bych tomu úplně nevěřila.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Myslíte, že je to opravdu hedvábí? podle fotek mi to nepřijde a i cena je podezřelá

    http://moda.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=7330722
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: jistě, a večerní róba nemusí být šaty, ale mohou to být montérky, protože jsou taky dlouhé :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    UHLIK: omg
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    "MALE CIERNE neznamena len saty ale mozu to byt aj cierne nohavice tesne pod kolena a cierna padava bluzka" to je vyrok odbornicky na obliekanie zo slovenskeho programu Zmenaren. Kam ta kultura v obliekani speje....
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    V posledním Lidé a Země je článek o umění indických barvířů sárí
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Už kdysi bylo, ale nezaškodí. Známý kdesi vyhrabal Twinkle Twinkle
    http://www.youtube.com/watch?v=fmdAF4ihedM
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    MACSKA: jo aha, strýček google http://www.letorosty.cz/
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: berounske letorosty? co to je?
    o hrncirskych trzich vim, ale nestiham.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam