• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Ariri potvrzuje :)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: s tebou a Aririkaritakari počítám téměř automaticky:))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: Tadomimeka jde!
    YFF
    YFF --- ---
    UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY:
    Dneska mi přišla pozvánka na historický ples, /někteří si pamatují z loňska/.
    Stylizace 9. - 19. století opět včetně uniforem a krojů. Tak se mi hlaste. Ať můžu zamluvit vstupenky co nejdříve. !!!!!
    Respektive osm jich zamluvím určitě, jen abych věděla, pro koho to je.
    Mekachikuschikitoka Medotukachimoruka:)))
    YFF
    YFF --- ---
    SHEEN: vím, že je to jinak, ale tohle mi přišlo docela roztomilý i když je to taková blbůstka,:) kamarád dokonce navrhl, že bychom mohli uspořádat bojovku, a běda, jestli někdo zapomene, jak se ten druhý jmenuje:))))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    tadomimeka :o)))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Tumotokurinkitoka ? No potěš koště, to zní spíš středoamericky :D
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    YFF: Do Japonštiny se jména překládají tak, že se volí slova tak, aby výsledná výslovnost odpovídala původnímu jménu. Je tam velká variabilita slov a tak se vybírá z několika možností pro dané slabiky či shluky, takže je možné vytvořit si tak jméno, které zní podobně jako to původní, ale významově může být třeba "bílý lotos" nebo "pravdivý a chytrý", prostě ledacos. To japonské se pak vypíše odpovídajícími znaky. Je to docela pěkná hračka. Kolega, který byl delší dobu v Japonsku si takto nechával dělat jméno, dělá se to do razítka, které pak slouží jako podpis. Vyšel mu docela pěkný význam, i když si ho nepamatuji již.
    YFF
    YFF --- ---
    Na tuhle blbost jsem narazila na seznamu:)))
    Vytvoř svoje jméno a přečti ho v čínštině: /nebo je to japonština?/8D

    A - ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji

    H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *

    N- to O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari * T-chi U- do *

    V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi

    výsledek by byl fajn i jako nick:)))))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi
    http://web.kocici-utulek.cz/?p=p_173

    půjdete se mnou? :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: mají www? a příště zadej sama přes web :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: to budeš zlatá a diamantová :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: mám to dát do Kalendáře?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    pozvánka:
    co: tanec bohů a démonů. večer klasického indického a balijského tance. (bharatanatyam + kebyar bebancihan)
    kde: velký sál městské knihovny (praha)
    kdy: 14. listopadu 2010, 18h30
    za kolik: 120 kč
    lístky na požádání dodám. bližší info id murriel
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: pokud chceme zůstat u InetPrint, kde už víme, co čekat, pak je na výběr:
    Značka ADLER
    Značka SOL'S
    Značka HANES
    Značka STEDMAN
    Značka FRUIT OF THE LOOM
    Značka COFEE

    pokud vybereme jinou značku, musíme najít tiskárnu, která ji má skladem, nebo natiskne na naše textilie, co koupíme zvlášť...
    - bavlna (lze i poly, ale pak je dražší a nelze fleece)
    - bez nerovností jako švy či knoflíky v místě potisku
    - min. 30 ks

    při příplatku za vlastní textil by jedno potištění vyšlo na 59 Kč, když nás bude více než minimum, asi se třeba o pár korun sníží
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: já mám hodně dobrý bavlněný tričko Lambeste, koupila jsem ho jednou v čajovně, je nabatikovaný, stálo asi čtyři sta, původně asi taky bylo bílý, tak možná je autorka koupila, že byly taky levný, ale nevím..ještě jsem se koukla na net, i barevný mají okolo osmdesáti devadesáti korun, a je krásně přes boky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: materiálově je to kvalitní bavlna a vyšší gramáž i dobře zatepluje, délka je průšvih, přes prsa se to taky zvedne... jenže to dělá většina triček, žijeme v době odhalených ledvin... prostě je musíme brát jak jsou, případně pod krátké rukáv pořídit triko s dlouhým odjinud a tak se vybavit na průvan a zimu :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: ja tomu rozumim. Ostatne vsechny tricka z akci a firemnich zdroju jsou Adler. Jen me stve, jak mi tahne na zada. uz jsem rozmazlena tema trikama pres boky. Ale v unisex saritriku spim a je super. A tata ho nosi
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jenže na jiné snačce se nějak nedaří shodnout, navíc má většinou omezenější výběr... zkusím se kouknout po jiné tiskárně, ale Adler je prostě všude nejvíc ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam