• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    paráda holky, máte i super kostýmy
    vubec tam byly krasne kostymy - ja jsem ted uz delsi dobou ulitla na 1820-1890 :) takze ty saty se mi tam libily moc, jen nekde byly ty zenske moc prezdobene
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Jak píše Lucka, jsme ti vděčné a moc děkujeme za tanečníka, organizaci i hromadu fotek, pro mě je jádro pudla ale v tom, že nechci ukazovat fotku, kde jsem jen já (na to by se fotek našlo dosti :)), ale celou naši skupinku, která je zachycená jen na těch dvou fotkách, z nichž jsem měla dojem, že ta druhá vypadá postatně líp a reprezentaivněji - ale je možné, že mě paměť klame :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: ale to ne... jsme vděčné, i za tanečníka navíc... navíc takový sympaťák, že? :o)
    ale fotku bychom rády, i vyretušovanou :o) osobně bych se ráda vyretušovala z té zveřejněné, aspoň obličejově :oD
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH:
    OLEJOVKA: až se k tomu dostanu, tak vám /to/ nařežu, prostě můj škeb tam nebude holky nevděčný:))) pro mne to rozhodně reprezentativní foto není, minulý rok jste byly rády, že máte jednu dvě fotky, teď je jich přes tři sta, na většině fotek jste zachycené a slečnám sáriholičkám to nestačí 8-j
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    ples byl super, škoda, že je jen jednou ročně :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Já taky chtěla nějakou reprezentativní skupinovku, která by se dala ukázat těm, co se mě na ples ptali/ptají/budou ptát, ta "parohatá" se mi k tomuto účelu zrovna nehodí...
    YFF: Tak ji zmenši :)))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: a mohla bych aspoň můj výřez? na té druhé jsem celkem vidět a šíleně se šklebím... za sebe bych spíš cenzurovala tu... tak jestli na té druhé vypadám normálně, že bych se nestyděla tolik chlubit mamce - spolutvůrkyni :o)
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH: zblízka to bylo jiný, jako sůva z nudlí..:)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Však jsi tam nevypadala nijak strašně a celkově byla to pěkná fotka, škoda jí :(
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH: no..jak bych to řekla, jak kdo:)))
    tohle jsou fotky, které jsem uznala jako nezávadné /žádné opičky momo, spím i ve stoje, a o berličce hnáty křivé../ a které jsem tudíž posílala i na alla danzu, ostatní zůstanou tajemstvím mého archivu, nezlobte se..8-,
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: nápodobně :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: To byla rychlost! Ale kde je ta druhá skupinovka, kde jsme vypadali normálněji? :)))
    YFF
    YFF --- ---
    z plesu, pro ty co nechodí na seznam:
    http://www.tinyurl.cz/06qy

    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    YFF: Nepematuju, ty okoukáme :))
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: tuhle sobotu od sedmi
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    a kdy je ten ples holky?
    YFF
    YFF --- ---
    SHAHLAH:
    OLEJOVKA: nebude, tak třeba zasejc příští rok:) budete mít místo toho Jamaicu
    mimochodem, pamatujete si některá ty branly? oni je tam mají bez výuky, a já si maně pamatuju branl pradlen, jak se tam hrozilo, a branl dřeváčkový, jak jsme tam na sebe dupali, ale zaboha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenoval ten co se tam tancoval nejčastěji, jestli to byl simple, double, nebo ecosse, ten bychom určitě dali i bez výuky, akorát vědět, který to byl:)))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Právě, bude vzpoura!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: jen aby ti nespad na hlavu, chudák...

    SHAHLAH: NEBUDE??? to je jako prodloužená bez kankánu!
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Koukám na taneční pořádek plesu - copak nebude Hava nagila??!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam