• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    YFF
    YFF --- ---
    MACSKA: to nevím, musely bychom to zkusit, ale mám dojem, že jestli mi někdo minulý rok něco nabízel k půjčení, tak jsem si to nakonec nevzala, páč to kratší bylo, a teď koukám, že Lucka rozšířila rozpětí:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: OK, změníme to na "to neeeeejlepší, co máte" :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA: nějak to omezíme a vyrobíme průnik :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: tak teď nevím, vzít na konec můj báječný nádherný luxusní leč nehedvábný brokátek nebo hedvábko? jinak teda já budu brát jen sárí, pola jsou otahaná na kost
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    MACSKA: a ještě maybe
    Karla Šubrtová
    Anna Kateřina Wagnerová
    Petra Cihlářová
    jsem slepá.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: bude to zase nějak koncipované? typu vzít rádžastánce/bengálce atd.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: a moje hedvábka ti jsou všechny krátký :)
    OLEJOVKA: na ksichtoknize jsme já, ty, šklíba, nailah - yes a šála, selligan, alenka, Kateřina Tabhaee Nechvátalová, Michaela Konvičná - maybe
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: mno..hedvábí mám jen papersilk a to by fakt nevypadalo hezky, tak to vidím zase na to mundu, to stejně nikdo jinej nemá, co?:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jasně, shrnu, co se dosud probíralo:
    1) předposkládané, předšité je velké plus...
    2) zatím je nás tak 5, jestli dobře počítám... takže každá tak 3-4 kousky, protože pak už by nás to ani převlékat nebavilo... úměrně tomu natáhneme závěrečnou část s oblékáním :o)
    3) naboso, koho zebe, doporučuji piškotky, ponožky apod., botky byste si mohly zatrhnout při bleskovém převlékání
    4) ano, domluvíme si barvy, materiál a poměr polosárí... během večera rozepíšu volné pozice a rozebereme si je, pošlete mi do vzkazníku e-maily, ať to pošlu na všechny, jsou tam tak dvě tři, co sem nechodí...
    můžete někdo na FB kouknout? jestli tam je někdo nahlášený

    letos jsem ukecala organizátorku a pokud to půjde, dostaneme prý na ochutnání z toho, co budou vařit... plus pokud chceme, můžeme si klasicky objednat a zaplatit jídlo z menu večera... zrcadlo se bude snažit sehnat... na závěr jako obvykle v hedvábí, takže to si, prosím, sežeňte každá... maximální úleva pro ty, co mají opravdu luxusní nehedvábné kusy :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: já právě nevím, líp by se asi chodilo naboso, ale zase hosté tam budou v botech a bude našlapáno, tak nejspíš zvítězí boty... uvidíme

    jestli budeme domlouvat barvičky, tak zavčasu, ánžto bych asi z důvodu zrychlení předšila sklady na všech zúčastněných :-)
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: jsou tam dlaždičky, ale je tam teplo, takže záleží na tobě

    Lucko..musíme to ale nějak domluvit aspoň z hlediska barev, protože když si každý vezme to nejhezčí, a budou to stejné barvy, tak to bude nuda
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: celý šatník? to nepoberu :-D
    ok vyberu tak 3-5 nejhezčích (hmm asi pávíci, brokát, žoržet, vyšívané hedvábí, kostičky), pár muchloviskózek a bude. otázka zní, jak to řešíte s hedvábím, aby se transportem nezmačkalo? v čem se tam líp chodí na boso nebo v botech?
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: no většinou když nás bylo sedm osm, tak každý vystačil tak se třema, a pak nějaké viskozy na zamotání obecenstva, ale když Lucka říká, že se to vytřídí na místě, tak nejlíp celý šatník:))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: možná to spáchám ještě na dalších :-)

    apropos kolik tak kousků s sebou?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SKLIBA: ano, cokoliv předšité a předskládané se hodí. :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: to se myslím bude hodit ten můj brokátek, kterému jsem předšila sklady :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: ten se vždycky na místě ještě upravoval... takže vyřešíme operativně :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: bude to těžký úkol, nesmíme jít pod nastavenou laťku
    ale seznam kdy kdo bude chodit by se aspoň udělat mohl, to docela plní účel
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: minule to byla pohádka, předminule vzdělávací akce... publikum je rok od roku zkušenější, takže přemýšlím o něčem novém...
    ale v podstatě jde o to, dohrabat se k nejoblíbenější části, což je oblékání publika :o)
    instruktáž tentokrát prolétneme stručně...
    pokud nás bude málo, musíme o to déle chodit a okecávat jednotlivé kusy, kdyby nás bylo dost, dají se dělat i choreografie...
    vidím to letos spíš na kecání
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: jako že je nás málo? dle reakcí jsem měla dojem, že šatna bude narvaná 8-o
    aspoň nějaký základní koncept by to chtělo, aby v tom nebyl úplný chaos
    minulé roky to nebylo špatné, můžeš zachovat stejné schéma, stejně tam nebudou stejný lidi, takže to neznají:)
    /zamlouvám si polo a kolopolo, to sárí prostě rychle neoblíknu, aby to vypadalo hezky/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam