• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: no, je mi jasný, že tak masivního výsledku nedosáhnu... ani nevím jak to uchytit ve vlasech, protože s čelenkou to bude moc vepředu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Galerie - fotogalerie z akcí -30.11.2010 Khajuraho - Vendula - Bollywood dance
    http://www.bollywood-dance.net/galerie-fotogalerie-z-akci-30-11-2010-khajuraho/#
    tak vypada na vlasech
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: kolik gumicek by na to padlo? my mame vyrazne mensi a je to tlusty pruh na konci na tkanickach a zavazuje se kolem drdolu
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: vypada to takhle
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    přemýšlela jsem o svépomocné výrobě čelenk z jedné jasmínové gumičky, hrozně se mi líbí ty jasmínové kruhy, co mají ve vlasech tanečnice...
    http://www.holiday-in-india.com/gifs2/indian-dancer.jpg
    http://www.webindia123.com/women/images/jasmin.jpg
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    já to vidím na rychlodrdol fuseklový, ten si umím vyrobit sama a vystačím si i s mými pár chlupy na hlavě :-D a "jasmínovou" gumičku kolem
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: no, mám vlasy naopak delší než parantha, takže začínám vplétat níž a zatím se mi nikdy nevypletla... ale nevím jak u kratších... podle mne se maximálně posune o jeden bobík copu, dál ji to nepustí... pokud je tvůj cop delší než jeden ten bobík, což asi bude :o), je to v pohodě... obzvláště jestli to nechceš mít ve vlasech ještě po probuzení :o)
    mám i jednu s rolničkama, ta je pekelná, pokud chcete, půjčím tu, nebo tu se zrcátky... nevím jestli už si budu moct dělat cop...
    YFF
    YFF --- ---
    a ještě dotaz: u těch paranth všude píšou, doporučujeme sponku místo gumičky..jako normální zacvakávací nebo perka? nahoru nebo dolů? omlouvám se, ale předchozí debatu, která tu o tom proběhla jsem nějak nesledovala..

    NEVENA: a co třeba tikku?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Já si budu muset nechat vlasy rozpuštěné - s jakýmkoliv jiným účesem vypadám divně, a tak ani žádný neumím sama udělat
    YFF
    YFF --- ---
    hmm..a já uvažuju, že bych ještě navštívila Gangu za účelem nákupu paranthy. Některé jsou vážně vypečené. Jak se to nosí? A nevypadá blbě ten konec copu? Protože většina z nich je dlouhá 65cm, a jám vlasy v copu sotva třicet i se štětičkou. Takže uvažuju o barevné s bambulkama, ta má jen 45, ale stejně, to musí vypadat blbě, když ty vlasy končí o tolik nahoře ne?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NAILAH tam má taky tři minuty mezeru - nemohly bychom se třeba prohodit?

    (Budu v tom případě shánět lepší punjabi)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: osobně bych radši šla na kolopolo, ale nezbyly tam už žádné pozice, na které bych měla doma nějaké vhodné oblečení
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: to zni jako sari prdelky :))
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    macska souhlasí se vším.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: můžu půjčit pár hedvábek a luxus bavlnku na velkou večerní :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: za sebe mohu nabídnout náramky s džunkami velké, paranthy, čoli XL s ozdobnými lemy, asi i nějaká bindi...
    zkusím najít kam jsem zašantročila nákotníčky a porůznu náušnice... jelikož nepotáhnu tolik textilu, dobrovolně se tedy nabízím jako donašečka šperků, náušek mám dosti :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SÁRÍDELKY (sárí modelky) :o)) - OZNÁMENÍ
    zkontrolujte si, že tak, jak je rozpis se stihnete převlékat, počítejte, že jedna mezi vašimi jednotlivými kousky znamená tak minutu a půl... změny jsou možné po konzultaci s všemi, abysme zádrhel jen nepřesouvaly jinam :o)
    případně si někde udělám poznámku, že budu v určitý moment okecávat...

    dále prosím abyste si rozmyslely jestli něco nemáte a můžeme vám zapůjčit ze svého... zejména u závěrečné večerní toalety, tam se zamyslete, zda se do ní z posledního modelu stihnete převléct a nezapomeňte mi do tabulky napsat alespoň rámcově, co budete mít, abych si udělala představu o čem mluvit...

    napíšu teď organizátorce ze Sue Ryderu a zjistím jak to vypadá se zrcadlem, časem, apod.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: jasně :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: sorry, já jen než mě zase někdo předběhne..8-x
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    koukám jak se mi tabulka mění pod rukama :o)
    škoda toho kontrastu kolo-mundu, ale nedá se nic dělat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam