• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    o vlasech mi nemluvte. budu je mit schovane do dlouheho copu, jinak je to des
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    no, pořád nemáte na mne, týden jsem si kvůli stehu na hlavě nesměla mýt vlasy a dneska při vyndavání mi s ledovým klidem sdělili, že až večer, takže jestli mi nestihnou uschnout a namrzne mi na ně jinovatka, bude to frikulínské :oD
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: kdyby něco, napiš mi SMS, taky se ještě otočím doma, tak mohu vzít, mám ale spodnici univerzal - okrová barva...


    NEVENA: to by ti mohlo sedět červené se zlatým lemem, na Shahlah vypadalo super...

    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ...a taky mám bad hair day, ale to já mám vždycky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    YFF: já jsem taky sežvejkaná krávě z huby. Včera jsem přišla domů a ihned jsem zalomila... a ráno se semozřejmě nevzbudila :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Spodnicka bude problem, cetla jsem to az rano. Ale jestli budu stihat, zastavim se doma. Bydlim asi 20 minut od tama

    takze spodnicka vinova, hedvabi a jeste neco?
    YFF
    YFF --- ---
    tak doufám, že se za mne nebudete dneska stydět, včera byl hard day, a nestihla jsem vyžehlit předváděné kousky, protože jsem to samozřejmě nechávala na poslední chvíli, takže to vypadá, jako že to vypadalo /posvátné indické/ krávě z huby..
    dneska to vypadá taky na den D, už ráno se mi podařilo vylít po ganga tašce jogurt, co měl být k snídani, takže na večer se opravdu těšíííím:)))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: podzim-zima. Jinak přibalila jsem ještě pár viskoz na motání, mám to z domu na Michelskou půl hodiny jedním autobusem, případně přiberu víc...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: OK, vezmu ještě jednu večšerní róbu... jaký jsi barevný typ? :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Jedno si přinesu, ale patrně to není pravé hedvábí:/
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Hedvábko pro mě na motání před publikem, pokud nějaké nebere Olejovka... žádné nevlastním
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: černou nebo tmavě červenou (vínovou) spodničku. té mé se podle všeho přihodilo něco strašného :-(
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: OK, je nám to jasné :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Protoze jsem Garam Masala, tak ja budu na miste ;)

    POSLEDNI VYZVA chce nekdo neco vzit?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: píšu si
    YFF
    YFF --- ---
    NEVENA: tam se nelze ztratit, Michelský dvůr je v nejhorším skoro hned u křižovatky, takový selský stavení zvenku
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: bus, tram, to máš jedno, myslím, že se najdeme, kdo přijede první, vyznačí meeting point :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: Na které? bus, tram, směr?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    YFF: tyrkysové s modrooranžovobílými kytičkami
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    takže navrhuji sraz v 19:30 na zast. Michelská... souhlas, námitky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam