• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: mě se právě líbí látka a ozdobení :o)) ale když to není historické, kam bych to nosila? do práce mne v tom nepustí a na fantasy nechodím...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: jak píše SELLIGAN: pseudo, fantasy... ale hezké, o tom žádná.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: me se to libi moc! Orient mi evokuje jen ta latka, ale urcite by slo z toho udelat neco pseudo historickeho elfskeho :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: aha, tady je odkaz na střih:
    Schnittmuster: Kleid & Haube Mittelalter - Hauptkollektion - burda style
    http://www.burdastyle.de/burda-style/hauptkollektion/kleid-haube-mittelalter_pid_1_4702.html
    mají to v historických kostýmech, ale tam mají ledacos :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: mě to nechce obrázek zvětšit, dejme tomu na nějakej orient..
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: to by bylo fajn, ne? tři mouchy jednou ranou :-D vyklizený sklep, nějaké peníze z toho a ještě by sárník zůstal zachován :-)
    hele já j sem teď fakt ráda, že jsem nakonec neprodala, teď se mi podařil dost solidní váhový výkyv a to mě sárí opravdu zachránily, jinak bych chodila asi s holým zadkem či co. mám je čím dál radši :-)
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: zase příliš pod cenou je nabízet nechci, to radši nic, málo stejně stačit nebude, a počítám i s tím, že to možná nebude úspěšný, protože přece jen trh je dle mého tímto docela nasycen, ale vadit mi to až tak nebude:) v nejhorším přeberu sklep a uděláme takový velký domácí garážový bazaar, jak to dělají třeba američani, máme tam nasyslíno takových krámů, že se tam nejde hnout, kus za pade, a bude to v trapu, rychlejc než když to vykradli sousedovi..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: já měla před nějakou dobu taky takové tiky, ale vzhledem k tomu, že nikdo nebyl ochotný za ně zaplatit i když jsem je nabízela pod cenou a to i kousky nenošené, tak jsem to vzdala. ale zlobíš mě, zrovna jsem si říkala, že by se unosily nějaké další bavlnky (mám jednu), ale prostě peníze nejsou
    YFF
    YFF --- ---
    SKLIBA: no...přišla bída na kozáky, potřebuju nové střešní okno a mám na výběr, buď přítel vybere ze svého spořícího účtu, nebo sáhnu do železné zásoby, která je určená na to, kdyby jeden z nás zůstal třeba delší dobu nemocen..no a ani jedno z toho se mi zatím nechce..tohle je jen cca půlka sárníku, trošku jsem to obrečela, ale říkám si, že až se splatí ty dvě hypotéky, tak zase budou nová sárí:)) nechala jsem si to co běžně nosím, polosárí a kolovky, s těma jsem se fakt nedokázala rozloučit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    oprava... TY PRODÁVÁŠ SVŮJ SÁRNÍK? :-O
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: ty prodáváš to tvoje nádherné mundu? :-O
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    YFF: pod brokát nepotřebuju víceméně žádnou, ale hodila by se mi pod jednu viskózku :-D
    YFF
    YFF --- ---
    tak ještě pro ty, co nechodí na seznam:
    yff | 2011-02-12 – rajce.net
    http://yff.rajce.idnes.cz/2011-02-12/
    /šklíbo, nepotřebuješ čistě náhodou tmavě modrou spodnici pod ten svůj brokát:)/
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: FUNGUJE TO! možná ne na dlouho ale funguje. tak.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MACSKA: to je pristup!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Takže první pokus :o)

    Pátek 4. 3. 19:00
    Kurz negativního myšlení
    Švandovo divadlo Praha
    Kurz negativního myšlení
    http://www.svandovodivadlo.cz/index.php?cmd=event.detail&id=1552

    lístky zcela ve vaší kompetenci, protože než bychom se všechny koordinovaly, budou v trapu, případně jich půlka rezervovaných zbyde... sraz s večeří před představením samozřejmostí...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SKLIBA: hm, já začala větrat kolopolo, protože se pod ním skryjí jégrovky kryté teplákama.
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: musíš věřit..oteplí se..oteplí se../hlavně když si vezmu šálu, čepici a tlustý rukavice/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam