• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ...i když zatím to vypadá s počasím nadějně.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Luxusní čokoládové dorty, zákusky, koláče a čokoláda | ČOKOLÁDOVÁ CUKRÁRNA PRAHA 5
    http://www.cokoladovacukrarna.cz/
    co tohle jako plán B? úplně se mi sbíhají sliny...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    juch, já tam nejsem psaná, tak se nemusím mazat :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    DALEEN: já jen, že hodně lidí se podle toho rozhodne už teď... taky pokud nebude plán B, nebudou instrukce, co vzít místo deky a svačiny :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TEMASU: smazáno hned odpoledne, jsem ti zapomněla napsat :o)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    OLEJOVKA: Plán B zatím není a budu ho řešit až v neděli ráno podle počasí. Platí sraz na Andělu ve dvě :)
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    OLEJOVKA: Luci, prosím smázni mě z přihlášených na nedělní sraz v praze, skolila mě nemoc... moc děkuji
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jak to vidíte s nedělí? už je plán B? počasí nás k němu zřejmě donutí... napadlo mne udělat někde "vnitřní" piknik, ale marně dumám, kde bysme našly přístřešek... jediné, co mne napadlo, jsou altánky v Krčském lese :o)))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Kalendář chystaných akcí našich či cizích
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=kalendar

    Tak a mame tady vyrocni datum 17.4.

    Sraz se kona v Praze na Petrine, v Olomouci v parku, v Brne v restauraci a Pardubicka sekce se sejde na Kuneticke hore. Kazdopadne bude barevno a veselo. Zastavte se taky a nebo alespon oslavte s nami vyroci ceskeho sariholismu nejakym hezkym sarickem, ktere si ten den oblecete.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výzkum - první výsledky
    Nějaká ta čísla, která stačí jen zprůměrovat a ografovat :o)
    Sáríholičky sáríholičkám a ostatním
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=clanek&id=148

    Hlubší analýzy se dopustím později...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Olomoucky vyrocni sraz 17.4. 2011
    Tak jako Praha a okoli, také v Olomouci bude sraz, abysme mohli oslavit pet let spolecneho motani se do sari. Program je zatim ve forme navrhu. Planuje se prochazka parkem a nasledne posezeni idelane na nejake zahradce cukrarny ci restaurace. Kavicka, dorticek, povidani. Rozhodne vitame kazdeho kdo bude v okoli. Deti nejsou problem, zcela idealni jsou ty v kocarku ;) tem se bude slunicko v parku urcite libit. Ale zase pokud je manzel pohlida, mate prostor pro sebe a pro povidani.

    Pokud mate otazky okolo vazani sari, veci kolem noseni nebo se proste jen bojite samotne v sari venku, je tohle idealni prilezitost. V davu se totiz kazdy citi hned normalneji ;)

    porada a zve Nailah
    PS: chlapum, detem i zviratum vstup povolen. Jen si je musite hlidat. Organizator nenese odpovednost za pripadne skody
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: mně se líbí ten připravovaný:)ale zatím mám žlutý
    SELLIGAN: byla jsem v národním v sárí - a to zeleném s oranžovým choli - a paním v šatně se moc líbilo:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Velký jarní úklid aneb Pošli to dál naživo!
    Detail chystaného sárí srazu
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=915

    Datum: 21. dubna 2011 od 17:00
    Místo: Klub cestovatelů - Praha

    Velký jarní bazar z našich skříní do našich skříní!

    Přijde prodat či koupit své první nebo poslední sárí nebo pandžabí, proberte svou škříň a nenošené kousky vyměňte za nové, najděte svým kamarádům nové paničky, oblýskejte se novými šperky, a mnoho dalšího... Samozřejmostí je dostupnost rad a povídání, prostě jako vždy, když se nás sejde pár.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: tak ty lemy zevnitř je lepší podšít, to se škube tak jako tak
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Prosim, nasla by se nejaka Brnacka, ktery by mi pujcila (za nejakou pozornost) na sobotni vecer sperky v indickem stylu ? Moc predem dekuji :o)..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: jaky je rozdil mezi umelym hedvabim a polyesterem?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: no, ja myslela, ze je to umele hedvabi,ale nakonec je to pry nejaky(ac luxusne vypadajici) polyester. Ale byl to darek, neztezuji si
    Jen se z toho blbe sije, jeste hur se to podle me zehli (to me jeste ceka, zehlit ty sklady) a jelikoz sukne absolvovala i jeden ples (velka chyba mit podpatky, uplne jsem si to dotrhala zevnitr) tak jsem se rozhodla na ciste reprezentacni ucely, uz to beru jen do divadla... Mam k tomu cerny satenovy hladky korzet a budu mit to bolerko, coz by mohlo stacit i na narodni i na stavovske..
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SELLIGAN: Je to o něco méně hoch, než Národní, ale minimálně malé černé to chce. I když dnes už se na to moc nehraje, jak už bylo řečeno...
    SELLIGAN: Pěkné, jsem zvědavá na celý komplet :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: řekla bych, že jako Národní a v Národním jsem byla v sárí a v pohodě... ale asi záleží i na co jdeš... třeba u nějaké frašky nebo moderny to bude jiné než na operu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam