• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SATANICA
    SATANICA --- ---
    Koukala jsem, že se zvrhla diskuse ohledně mého popíjení absinthu na Krišňácké akci, tak bych se k tomu ráda vyjádřila :-). Takže asi takhle: nehlásím se k Hare Krišna ani jako člen, ani jako sympatizant, tutíž ani v nejmenším nevyznávám jejich životní styl a neuznávám jejich pravidla - takže je také nebudu dodržovat. Na jejich akci jsem pouze jako divák, akce je to velmi zajímavá a fajn, ale pro mě nijak duchovně významná. Neobtěžuji nikoho svým chováním, neopíjím se do němoty, ale dovolím si poznámku, že jakožto přihlížející divák, nikoliv účastník náboženského obřadu, mám právo konzumovat co je mi libo, chovám-li se slušně. To by taky někomu mohlo vadit, že jsem se cpala masem, jdu-li na takovou slavnost - a že se jím cpát budu, protože jsem "masožrout" :-). Mimochodem si myslím, že na zahradnim koncertě smyčcového kvarteta by si taky leckdo dal třeba víno a nikdo by mu to neměl za zlé. Všechno je o toleranci a jsem-li já schopná tolerovat to, že někdo nejí maso a nekonzumuje ani alkohol, ani kávu, ani čaj, očekávám, že druhá strana bude tolerovat to, že já dělám opak a necpu jim to. A pokud si dle něčího názoru škodím, dělám to sobě, nikomu jinému. Já vím co je slušnost a nehodlám nikoho urážet, provokovat ani nikde dělat ostudu, ale ani se nemíním přetvařovat a dělat ze sebe něco, co nejsem. Takže pokud jsem se někoho popíjením na takové akci dotkla a dotknu, tak se omlouvám, leč je to čistě má soukromá věc. Pokud mají Hare Krišna s tímto problém, tak proč nedělají akci soukromou jen pro své věřící? Musejí očekávat, že na Staromák přijdou lidé vyznávající něco jiného a chovající se jinak, než jsou oni zvyklí. Nevím, co by tedy říkali na ty, co tam hulili trávu (a že jsem tam toto zaznamenala). Jen takové zamyšlení, díky za pozornost a za pochopení a taky za toleranci, které jsme, jak doufám, většina z nás schopny.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    PETJAA: zjevně jo :o))) a ty lístky nepusť z očí... ne že si vyměníš peněženku a nepřendáš je!
    (klikni na obrázek u jména a dej Odpovědět a budeš psát ve vlákně)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MACSKA: kazda akce ma svoje. Na nejakem koncerte na namesti Kabatu si pivo dam. Na zahradnim koncerte smyccoveho kvarteta asi tezko.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MACSKA: vypadalo to jako reakce na Lidi. Kazdopadne je to na vas
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    tož jako na sraz vegetariánů a abstinentů se zelená víla nanosí, taky nemám ráda, když mě někdo ruší někde na srazu.

    na druhou stranu, pokud by abstinenti chtěli zajistit, aby od nich v okruhu x metrů nikdo nepil, mají si ho uspořádat na Jiřáku.

    na třetí stranu, šla bych se tam podívat, protože je to hezky barevný a to i kdyby tam uctívali velkého zeleného křečopažouta, já jim to (teď už, před pár lety bych to asi napsala jinak) neberu, veškerou moudrost jsem opravdu nesežrala, ale já ho s dovolením uctívat nebudu. hare hare se ode mě nedočkáte, i kdybych měla vzít roubík ;-)

    dáma nejsem, pivo z kelímku piju a dokonce se za to nestydím!
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: kromě tohohle jsi o nic moc nepřišla ;-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    koukám, že jak nechodím na Lide, tak jsem nějak mimo mísu :o)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    Jinak k té "akci" s příspěvkem Hellish - Hellish preci nepsala, ze si bere vlastní placatku, ale koupí si nápoj na Staromáku, není věřící a Hare Krisna si vybrali místo konání zde, tak je to asi v pořádku... :o)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    Muhehe, ale lístky na plavbu mám všechny u sebe já a ještě dlužim Lucce stofku :o)))))
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TRAMIN: : to není narážka na hellish, to jsem zjistila až teď. Linda mě loni seřvala, že tomu říkám játra a nechci zpívat hare hare.
    fórum na lidech od té doby prakticky nečtu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MACSKA: zrovna od osazenstva tady bych podobne narazky necekala.

    Jde jen o to, ze na sraz vegetarianu a abstinentu beres alkohol? neni to trochu ulet? neda se to pit jindy nebo mimo hlavni tribunu?
    Jako sednout si do prvni rady pred podium a pit pivo z kelimku neni dobra vizitka pro zadnou zenu ve spolecnosti. Trochu elegance do toho. To pivo se muze dat predtim nebo potom.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    nojo, ale kdyz tam bude Linda, tak ja tam nemuzu, protoze neprojevuji dostatecnou uctu hinduistickym svatkum... a tak vubec.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja muzu taky jen na staromak, jestli se mi vubec bude chtit. Ale uz jsem to slibila kozukovym. Tak jestli chces, muzem si sednout na staromak mimo hlavni dejiste.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    a to já si i klidně zazpívám, má to jednoduchý text a správně to vymyje mozek od přemýšlení :o)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    já bych se možná mihla na staromáku. možná. krišna krišna hare hare snáším jen ve velmi omezeném množství.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    koukám, že vedle na Lidech se řeší letošní Játra
    jestli bude hezky, tak bych šla, akorát budu mít v opatrování psa a je to nervák, takže mezi takovým davem by ho kleplo :o)
    tak bych šla jen tak na hodinku či dvě...
    jak tam budete, abych se trefila a potkala vás? případně, která část bude podle vás nejlepší?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: rezervace učiněna! máme krásná 4 místa na palubě! :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výlet parníkem na Mělník | Paroplavba.cz
    Výlet parníkem na Mělník | Paroplavba.cz
    http://www.paroplavba.cz/plavba-na-melnik.aspx

    - Jednosměrná je za 250, 24.7.2011
    "Parník vyplouvá v 7.00 hodin, v Mělníku jste ve 13.00 hodin."

    pište se v Kalendáři, upravila jsem to a vynulovala přihlášené: http://sari.unas.cz/index.php?sari=kalendar

    zároveň mi pošlete e-mail na kralovna.zesaby@centrum.cz abysme se domluvily na platbě za lístek...

    pojede se jen do Mělníka a zpět busem...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: už se přihlásily všechny? uzavřu a rezervuji nám lístky během pátku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam