• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: mě se to taky nelíbí, ale kamarádka po tom touží, tak jsem jí chtěla pomoct. přijde mi to lepší než aby si vázala sárí jako mužské dhótí (a že v tom je schopná chodit)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: ja ho bohuzel neumim a vlastne se mi ani nelibi. Ale bylo to vazane z dlouheho sari. Takze levnejsi kratsi nejdou pouzit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    holky nemáte nějaký pochopitelný návod na vázání takového toho kalhotového (kaccha) úvazu sárí? kamarádka ho shání a nedaří se nám to pořádně dohledat ve formě dost polopatické, abychom se podle toho dokázaly zařídit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MACSKA: tak my si to na přehlídce taky zvládly naskládat, žejo
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    TRAMIN: taky jsem zírala na fotky s přehlídky. jako chápu, že v té rychlosti nebudou mít všechno na milimetr přesně, ale mít místo vlečky na rameni beztvarý chumel, je trochu zvláštní...
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    TRAMIN: Slint !
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETJAA: to je idealni koupit po nekom. mimochodem tady mam dve bavlnky po verce, krasne, ale bohuzel pro nas kratke. Tmave modra s vysitym lemem a ta druha je tusim bezovo vinova.
    Urcite budou v akci brzo. bude nejaky vyprodej pouzitych kusu
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    TRAMIN: To netuším, každopádně krisnacky od sáríholiček poznám a to nemusím vidět korále, "pytlík" ani že nejsou namalované. Nosí taková typická govinďácká sárí :-)) Jediné co závidim ta "onošená" splývavá bavlněná sárí, to mi se nestane, protože bavlnu vytáhnout jednou za rok :-D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETJAA: urcite jo. Kazdopadne je fajn videt, ze sariholicka verejnost zustava dokonale oblecena v kazdem stavu ;)

    nemuzu si nerypnout, ale .... proc nosi krisnaci tak ledabyle oblecene sari a to nemluvim o fotkach z prehlidky. Pochopim to u lidi, kteri si sari vezmou jednou za rok, ale oni ho nosi porad a je to specialni prilezitost....
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    PETJAA: seděla před námi a na moji náhražku hudebního doprovodu, který se tanečnicím nezapl včas se na mne podívala opovržlivým pohledem... ale v pohodě, to mě nerozhodí :o)
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    TRAMIN: Na oslavy se těším, proběhnou tedy v pondělí 15/8??
    Díky, ale trošku jsem po shlédnutí fotek pochybovala, jestli to lichotí moje malé postavě, tenhle úvaz... Dneska prubnu coorgi, ještě nikdy jsem ho nevázala 8-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Jo rovnou vyhlasuju, ze 15.8. 2011 je Den Nezávislosti Indie, Praha
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETJAA: tobe to velice sluselo. Krasne sari
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: Kterou netolerantní duši máš na mysli? Skoda, zes musela tak brzy odejít... macska taky...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    jojo, jen nás prohodit trojobalem :o)
    bylo to super, škoda vedra a některých netolerantních duší, vlastně jsem viděla jen jednu, jinak to byla pohoda... takže stále trvám na tom, že tolerance je norma a její nedostatek úchylka :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tak to vypada, ze na staromaku to dobre smazilo. No tak mozna zase za rok
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OK, stejně se tam sejdeme maximálně my dvě asi :o))
    tak mi operativně dej vědět až budeš vědět
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: já budu nejspíš až na staromáku. čas určen dopravou, na kterou jsem se ještě nepodívala.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    takže kdo bude ve dvě u Staroměstské - metra?
    PETJAA
    PETJAA --- ---
    OLEJOVKA: Chápu. Tak já si zajdu s Hellish na oběd a počumim tam od začátku akce a budu Tě vyhlížet okolo druhé hodiny ze směru od metra.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    PETJAA: jde o to, že můžu tak na hodinku... takže si vás chci užít :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam