• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: mě to taky nešlo
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: to tady bylo taky. Ale u mobilniho pripojeni muzes hlasovat vickrat, protoze se meni IP adresa.
    casto uz to maji osetrene. Kdyz se hlasuje nejak moc casto, tak blokuji. Kamos to zkousel pres zmeny IP adres a po jednom dni dostal ban
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: právě proto mi přijde občas vtipné vytáhnout outsidera na přední pozice :o) jenže u tohohle je hlídaná IP a blbě bych to obcházela... anonymizér mi to v práci nepustí a doma na to pokaždý zapomenu a jdu spát
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: ja si myslim to stejne. Na podzim byla nase skupina bez svoleni umistena do souteze podobneho typu.
    Dopadli jsme jako druzi, protoze prvni mela neskutecnou armadu klikacu. Ten rozdil byl mnohonasobny. (pro predstavu 1.misto kolem 200hlasu, 2.misto 100 hlasu, 3.misto 20 hlasu)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: nojo, občas mám záchvat spravedlivého rozhořčení :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: tyhle soutěže jsou dycky nespravedlivý, nezáleží na tom jak hezký to máš, ale kolik máš známých, respektive kolik máš známých a vyžebráš hlasů, jestli to nějaká mamina hodí třeba na mimibazar, tak se nediv
    kolegyně z práce posílala fotku do soutěže na kudy z nudy, jsou tam dvě kategorie, dle redakce je na prvním místě, dle hlasujících na desátém:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MACSKA:
    YFF:

    tak to musí být nějak zaměřené jen proti naší firmě, protože se nám tu nikomu nepodařilo hlasovat ;o)

    jj, normálně tohle "dejte hlas mému dítěti" neprovozuju, ale u nich musím uznat, že to mají fakt nejhezčí a štve mě ta nespravedlnost :o)
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: mě to hlas přidalo, oproti těm ostatním to fakt vypadá nejlíp..
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ...ale vypadá to, že je to přes IP, protože trik se smazáním cookies/jiným prohlížečem nefunguje. Kdovíjak máte v práci zařízený net.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    OLEJOVKA: mně to dovolilo..
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: zkoušela jste některá? zjistili jsme v práci, že nám to píše, že jsme hlasovali, i když ještě ne...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Popelka - Zlín - Soutěžní práce MŠ a ZŠ - soutěže
    http://popelkanalede.cz/souteze/soutezni-prace-ms-a-zs/zlin/

    prosím, přidejte hlas ZŠ Korytná, měli za úkol vyrobit střevíček pro Popelku a ti s nejvíc hlasy půjdou na muzikál Popelka na ledě... jenže asi nemají tolik počítačově zdatných hlasujících, aby si naklikali...
    je tam kolegova dcerka a navíc si to za svůj výtvor podle mne zaslouží!

    posuďte samy a případně zahlasujte, děkuji :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    https://picasaweb.google.com/115251492212860422044/NaProdej

    nahodila jsem nejake obleceni na prodej.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no to bych nestihla stejne...
    tak uvidime jaka bude nalada v listopadu
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: možná, ale není to jisté. Vím, že když jsem je chtěla koupit prvně, když to dělali ještě na Vyšehradě, tak už jsem měla smolíka, bylo plně rezervováno. Tenkrát měli ale kapacitu sálu sto lidí, teď je to dvěstě pade. Jinak platí, že kdo nevyzvedne rezervaci do 18:45, tak jeho lístky propadají tancechtivému davu, ale je to loterie, můžou být a nemusí, to zjistíš až čtvrt hodiny před plesem.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SELLIGAN: Mám to stejně, ale obojí bych nejspíš nestíhala, takže bych se rozhodla časem podle okolností, kdyby tady šly lístky koupit na místě...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tyjo kryje se mi to s jinou akci, ale mozna bych stihla oboji..nevis jestli budou listky na prodej i na miste?
    YFF
    YFF --- ---
    Holčiny, tak mám /repektive jsem odeslala hned jak jsem obdržela info, tak snad to vyjde:))/ rezervaci několika lístků na ples Alla Danza 19.11.
    Pozor, letos je to trochu z ruky, na Břevnově, ale ve větším a lepším sále!:) kulturní sál Na Marjánce, Bělohorská.
    S Luckou tak nějak počítám, a kdo chce ještě, tak mi řekněte.
    Kdo zajistí tanečníka, tak super, mám jednoho svýho, a možná ještě přemluvím zasejc kamaráda.:))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: juchuuuu, konecne se tam i snad dostanu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Mam nejake veci na prodej..ceny dohodou samozrejme.Latek si tam nevsimejte :)
    mimojine je tam i sari a bolly sperky
    selligan | latky a oblečení na prodej – rajce.net
    http://selligan.rajce.idnes.cz/latky_a_obleceni_na_prodej#
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam