• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: 1/ obyč plesy jsou nuda /říkala naše recepční/
    2/ nechodila jsem do tanečních
    3/ tudíž základní společenské tance nezvládám, i když jo možná valčík, polku..
    4/ kromě toho mi přijdou příliš..no jak to říct..prostě mám radši, když jsem při tanci držená pouze jemně za ruku, než když se na mě chlap permanentně lepí /výhozy do vzduchu se nepočítají/, dýchá mi do obličeje, a vykládá mi přitom otřepané nesmysly
    5/ nemám normální společenské šaty, sárí nepočítám, v tom bych fakt nechtěla tančit
    6/ v tom složení ve kterém chodíme bychom mohli na normální ples tak max na lesbi show, protože zatím jediné chlapy do páru jsem přitáhla vždycky já:)))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Nebo sebereme odvahu, odchytíme někoho s foťákem a poprosíme o fotku :)
    SELLIGAN: Já jsem pro, víš o nějakém?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    a co jít na nějaký nehistorický ples taky? nebo čekat až za rok?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    super, takže na další ples máme o tanečnici víc a jako bonus nám ukecá fotografku :o) jinak budu muset ukecat kamaráda, který ale fotí spíše lepé polosvlečené slečny, to by pro něj mohla být výzva :oD
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Macska sice má superfoťák, ale na ples by se s ním netahala, pokud by už náhodou šla. Překecejte Daga Ujce, ten bez foťáku nedá ani ránu a jako bonus vám zlomí ruku ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: jeeej to je krásně napsaný!!!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: to ani ten můj, musíme příští rok ukecat macsku, ta má superfoťák :o)) ale pšt, ať to neví, abysme měly moment překvapení :oD
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no ona jak sestřenka letos tančila, tak ani moc nefotila, ale viděla jsem tam několik člověků s fotoaparátem, tak zkusím zase vysomrovat na alla danze, a příští rok to vidím, že se na foťák vykašlu úplně, max mobil, kdo se s krámem nefunkčním má tahat. On fotí hezky, ale ne za umělého osvětlení prostě. To nezvládá.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: Díky ti! Jako bych tam byla :o) Ale pak mi dojde, že nebyla a je mi to o to víc líto... a to jsem nakonec měla vymyšlená různá ozvláštnění kostýmu!
    a nějaké fotky budou? klidně i špatné, si to domyslíme z popisu :o)
    YFF
    YFF --- ---
    Z plesu, ale varuju, je to dlouhý, fotky nevyšly hezky, asi vyhodím foťák:)
    Historický ples Alla Danza 2011 | krejcirka.promne.cz
    http://krejcirka2.promne.cz/?q=node/8
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: nahodou zrovna ty uprostred mi prijdou autenticky pouzitelne
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    OLEJOVKA: Moje kočky dlabou na autentičnost, za tu tady-všude sukni s plyšovým lemem by mě zbožňovaly :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: chci to prostřední, autentičnost ať si klidně vezme deset čertů :o)
    YFF
    YFF --- ---
    Něco k pokochání, mně se to strašně líbí, autentičnost vzal čert.:)

    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: tak to já ho opravdu vůbec nepotřebuju, tuhle mi kolegyně v práci říká, ty máš novou sukni? povídám nee, jenom jsi jí dlouho neviděla, a dospěla jsem k tomu, že už jich mám asi vážně moc, skříně se mi hroutí pod váhou hadříků, takže dokud se jich pár neroztrhá, tak jsem řekla, a dost, ty první záchvaty z nové dodávky, ty už jsou naštěstí za mnou, tož to nějak přežiju dofám:)))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ja zase zjistuju ze hrozne moc nemam penize a vuuubec nepotrebuju kolove polosari na miru, že ne?!
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA:to bych taky brala :)

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: nevidím, hrozně mi chybí něco jako středověká Burda :oD
    YFF
    YFF --- ---
    OLEJOVKA: no vidíš:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    podle jejich fotek je možné prakticky cokoli, když se zvládnu držet přírodního materiálu a barev :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam