• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: spis ji napis do posty. Protoze leti do Indie
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: tak já počkám, až se objeví :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: na toto tema je nejlepsi urcite Malati. nikdo dalsi v tehotenstvi denne sari nenosil pokud vim.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ROLNICKATA: jestli jdes v patek, tak se pripadne stav v Ganze a muzes vyrazet odsud uz zavazana.
    Doporucuju vybrat si jeden z techto http://sari.cz/page_3.php?id=24 daji se rozkliknout na navod v cestine.
    Pod sari kazdopadne spodnicku a nejaky vrsek. Vrsek jaky chces, ale nic volneho a idealne ne bez raminek. Jinak je to tvoje volba
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    jo a dotaz do pléna - kdo jste tu už řešily, jak vázat sárí v těhotenství, podělíte se o tipy a triky? radši se začnu včas připravovat jak psychicky tak prakticky :-D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ROLNICKATA: a jsi pražská? jestli jo a chtělo by se ti stavit se dnes odpoledne na řepích, tak ti to klidně ukážu, ale já teď nemám moc energii na cestování někde jinde. jestli máš zájem, napiš mi do pošty :-)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Ahojte, zhanal tu niekto nieco ako "viktoriansku" nocnu koselu, resp. spodny odev z bavlny alebo to bolo niekde inde? Kamoska nieco take doma ma (biela, dlhy rukav na konci s krajkou, sedlo vysivane (ako madeira), jeden gombik. Objavila to u babicky... (krasna ale mne mala :-((
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Mam doma dva kornoutky heny, primo z Indie, chtel by je nekdo (z Brna) ?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: akce se kona v knihovne a after party pak jeste nevime prave kde. O tom se teprve jedna. Kdyby mel nekdo napad, dejte vedet
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    já to pochopila na večerní show-párty... ono to má víc částí, nebo bez párty?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: jj. je to v Mestske knihovne na Marianskem namesti. Praha 1
    maji tam sal na akce
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    já se na FB přihlásila a je tam mapka ke knihovně?
    YFF
    YFF --- ---
    a už to vidím na tý druhý diskuzi..tak nic..:)
    YFF
    YFF --- ---
    TRAMIN: to vypadá dobře:) a kde to má být? jsem to tam nějak nenašla, čtu místo upřesníme, to se týká jenom té party nebo celé akce? pardon za blbé otázky už je pátek, a myšlení nemyslí:))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tak tady uz bez videa, beztak je na strankach.

    Holi Fest | Cultural fest
    http://www.holifest.cz/cz

    Urcite bude na co koukat, vstupenky budou za 200,- Nový program, spousta tanečnic a hostů. Mezi tanečníky bude i indický princ. Po akci je planovana afterparty, misto upresnime.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: fiha. ja ani nevedela, ze Anyz ceka sourozence. tak to gratulace. Se nam to nejak mnozi posledni dobou
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Amerasu v pátek porodila Tomáše, takže Anýzka už není jedináček! :o)
    Zpráva spíše pro ty, co vědí, ale je to pozitivní sdělení a těch je v dnešní době málo, tak píšu sem :o)
    YFF
    YFF --- ---
    ^jo, jinak příští týden 13/12 je od 18:00 ten adventní Smahojc ples v Emauzích, nemusíte mít kostým, ale můžete, jinak stačí dlouhá sukně a chuť si zatrsat, vstupné je lidové 50,-kč
    YFF
    YFF --- ---
    SELLIGAN: to první, to je samotná pořadatelka, vždycky má něco hezkého, letos ty květované šaty byly obzvlášť vypečené, moc jí to slušelo
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    YFF: wooow nadherna kombinace barev tvych satu!! a libila se mi i tahle pani - http://vevercino.rajce.idnes.cz/Ples_Alla_Danza_2011/#DSC0102.jpg
    a tadyta ma saty dle Cranacha, skoda ze nejsou videt - http://vevercino.rajce.idnes.cz/Ples_Alla_Danza_2011/#DSC0131.jpg

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    YFF: ono tam byly ty ochozy i vysunutý, tak to taky ubere světlo... a celkově byl ten sál odhadem podle fotek poloviční :o)
    aspoň se mám na co za rok těšit :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam