• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SKLIBA: ano! a já se hrdě hlásím k tomu, že jsem uhrovatá socka skrytá za monitory.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    jo tahle, tu jsem si na FB blokla, protože jsem neměla nejmenší tušení, o koho jde (a navíc ten nick...). Tak teď už mám a jsem ráda :-D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GENTIANA: a všechny jsme zlé, nevyzrálé, netolerantní... co na to říct... jako bych něco takového už někde četla :-D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SKLIBA: kráva, no. Všecko ví, všecko zná, všude byla, nikdo ji nechápe.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: nějak mám pocit, že to, že ji v jejím okolí nikdo nechápe, není tím, co nosí na sobě, ale jak jedná s ostatními. číst tam dnes ty její řeči mi poněkud pokazilo do té doby skvělou náladu. nu což, nálada se vylepší...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Jo jo, tapetuje i na FB a dělá si reklamu. To víš vyhodíš čerta oknem, vrátí se ti dveřmi
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ach jo... vedle se mi silně přestává líbit. nějak nemám ráda lidi, kteří kážou druhým úsměv ale sami plivou jedy v každé druhé větě :-( a už vůbec nemám ráda přístup "jsem tu, jsem úžasná, sedněte si ze mě všichni na zadek"
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: safra to je englicky :/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak tak. kuraky nerada a chodit mezi ne nehodlam
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Přesně tak :) A myslím, že kuřaček mezi nositelkami sárí moc není. Tudíž radši budu diskriminovat kuřáky než (nastávající) matky s dětmi :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: nehledě na to, že do kuřáckých prostor ani matky s kočárky ani ty nastávající taky obvykle nechodí
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Ok, všem se omlouvám, ale Nebe zavrhuju. Chápu, že nekuřácké klidné kavárny jsou nudné a chodíme tam pořád, ale je to jediné místo kde člověku není zle, nesmrdí pak jak popelník a může si v klidu pokecat.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Jo, a za nekuřáckost se stavím taky. Mám astma.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Že bych posílila řady sárímatek s kočárkama? :)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    no, já mám v úterý stejně převýchovu, já do toho nemám co kecat.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: nebe 100% neni nekuracke. A ja nechci zase dorazit se smrdici kolovkou. Nehlede na to, ze kocarek tam fakt nepatri
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    z kraje večera hraje hudba na pozadí, vlastně nikdy jsem tam nezažila, že bychom se neslyšeli...
    nevím jak ostatní, NEBE V Celnici je ale po schodech dolů... nedělá mi nicméně problém pomoci se snesením i vynesením kočárku

    musela by se samozřejmě udělat rezervace, zvláště pokud budeme počítat s větší účastí by to bylo záhodno ať už se půjde kamkoli

    napadlo mne to jako obměna, do klidných kaváren chodíme pořád :o)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: Nevím, v Nebi jsem nikdy nebyla. Jednou jsme tam s Nailah vlazly (vzbudily rozruch kolovkami) a zase vylezly, neb tam nebylo místo a byl tam rambajz....
    Byla bych spíš pro klidnou nekuřáckou kavárnu/restauraci. Stejně je to ve všední den a večer.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DALEEN: tak jestli se tam neuslyšíme, se mnou nepočítejte, neb to znamená, že za hodinu mě bude bolet hlava a bude mi špatně ještě dva dny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam