• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: já taky


    GENTIANA: grrrrrrrrr takové nemám ráda, neb se systematicky snaží člověku zkazit náladu
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: inu, moje máti. Myslím, že by chtěla, abych nosila to, co ona by tak nosila, kdyby byla v mým věku, ale abych k tomu měla její figuru - v mým věku byla hubená jak tyčka. Takže jsem celá špatně.
    Momentálně na mě od rána vrhá zlé pohledy - protože mám sukni, a červené punčocháče, a jsem stále stejně tlustá, a to je zlé. A nechávám si šít, což je taky zlé, protože normální člověk bere, co mají v krámě a nevymrčuje si a nemám být tak tlustá.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Dovolujeme si vas pozvat na venkovni akci ;)

    Spolek břevnovských živnostníků - Úvod...2
    http://www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz/

    PALENI CARODEJNIC za pritomnosti sariholicek a jejich priznivku. Dresscode neresime, ale urcite si ho uzijeme.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: hlavne, ze rifle, leginy, natelniky a dalsi pracovni odev ci spodni pradlo se dnes na verejnosti bezne nosi. Pritom je to slabych sto let, kdy to bylo nemyslitelne.

    Pripadne ja delala sokovou terapii. Tata dostal vybrat - odrbanou dzinovou minisukni s bidou pod zadek a zada venku a nebo kolove polosari? :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    PAFFQ: Ona teda vedla takový monolog složený z krátkých myšlenek jako V tom jsi fakt šla mezi lidi!!! a příšerných ksichtů. Já už po prvních dvou větách řekla něco ve smyslu Ano, pochopila jsem, že jsem se ti netrefila do vkusu, protože tyhle její proslovy znám a jsou strašně otravné.
    Asi bych jí řekla něco, že pracovní kalhoty amerických ošetřovatelů krav nosí dnes a denně a nepřijde jí to divný, takže omotaný hadr indických žen je asi tak na stejné ideové rovině, ale obávám se, že to bych matce musela vysvětlit, že sárí není kus zamotané metráže z místní galanterky a to se mi nechtělo. A navíc jsem měla co dělat, abych nezačla řvát smíchy.

    No co, budu ještě muset ochočovat.
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    GENTIANA:
    řekni matce, že: - zůstat normální v tomto bláznivém světě - jest holé šílenství.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Matka mě poprvé viděla v sárí a vyslovila pochyby o mém zdravém rozumu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PAFFQ: to by bylo krasne ;)
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    GENTIANA: Macska je v tom nevinně...to já nakoupila a mně taky omylem poslali jiné sárí, ale moji urgenci okamžitě Melinda Williams řešila s velkým pochopením a kdyby to sárí nechtěla Macska, tak by mi ho i vyměnila, ale i kvůli drahému zpětnému poštovnému a sárí-kráse, jež nelze popsat slovy, máme velmi podobná Paithani sárí z Varanásí, totiž vlastně z Emeriky s Macskou obě dvě. Měly bychom v nich jít někdy někam spolu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: jo taaak. no ten byl zajimavy. nakonec dopadl pomerne "neslavne". Nekdo nemocny, nekdo nestihal a nekdo vytopil byt
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: ne, před velikonocema byl v Olomoucu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: kde sraz? Jestli myslis Brno, tak zitra
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MACSKA: jo, ti maj zajímavý věci. Už jsem tam čenichala. Ale momentálně je na vrcholu šopinglistu letenka do Finska a nějaké knihy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Právě jsem zjistila, že ten místní sraz není zejtra, ale minulou sobotu. Já jsem TAK blbá.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    GENTIANA: já nic, já macska. Ale bylo to tuším sarisafari.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    PAFFQ: super! když teda moc příležitostí na venčení není a taky nesmí být moc teplo ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MACSKA: a kde nakupuješ v amerikánii?
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    MACSKA: .)))))))
    jenže USA reagují na reklamaci!....notabene.. jak se ti nosí?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Oni si to občas trochu popletou i v USA. ;-) ...a pak má macska ve spárech růžovou nádheru.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TORUVIEL: koušeme jen na přání!
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TRAMIN: A na fb je k tomu udělaná událost?

    Já možná přijdu, i s miminem, akorát vás nikoho neznám (akorát Petju trochu), tak snad nekoušete.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam