• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: nemohla bys mi ho prosím prosím vzít někdy, až budeš mít cestu do města? bez lítačky je to dost na houbeles s tím cestováním přes půl prahy :-( stejně tě chci k nám zatáhnout na návštěvu :-)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: máš u mě toho oranžového hedvábného miláška :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak jsem se zrovna zasekla na módním pekle, proběhl tam článek o sárí a diskuse k němu je celkem výživná. každopádně - zdá se, že sárípozitivní frakce je silně zastoupena :-)
    mimochodem, až se oteplí, asi zase začnu venčit miláššky :-) a už se fakt těším
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    http://www.holifest.cz/cz/workshop.html
    jednu hodinu ma Vendulka (justjhoom) co se sejit? A doufam, ze budete vecer na galashow hlasite podporovat :) ja mam letos docela nervy z hromady novych choreografii a lidi.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SELLIGAN: bohužel


    TRAMIN: ok. je to dle mého opravdu unikát a tím jak je zdobené penízky a "zlatou" nití je i poměrně těžké a splývavé.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Holi festival Praha | HoliFest.cz
    http://www.holifest.cz/

    kdo nemate listky? doporucuju kouknout na web primo Kalichu. maji jeste mista na stred
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: tak ja projdu skrin a musim najit neco co poslu dal, abych udrzela stavy. je fakt hezke...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DIABOLUS: no jasne :)) si mne odhadla koukam :) nemas jeste jedno takove?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: buď Řepy, nebo občas se vyskytnu v Holešovicích či vinohradech... Zíra třeba jedu přes Blatnou do Plzně :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: hmmmmmma kde by se dalo vyzvednout?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: jestli chceš Zelené může být tvoje :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: tyjo ale to zelene sari bych asi unosila. teda neunosila, ale ve sbirce bych ho mohla mit...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SELLIGAN: copak líbilo se polosárí? :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DIABOLUS: uf, pozde sakra
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: no to bylo to jak jsem ti volala do toho stěhování :). Nicméně ty co mám od Tebe tak mám :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: a že jsi něco neřekla
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MOIRAIN: já bych s tím zacházela jako s flekem na bázi silikonu... ale je to jen můj pocit
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    OLEJOVKA: nedopatřením jsem to s ní i vyprala a drží v neporušeném stavu, takže odmočení by asi nepomohlo, zkusím opatrně benzín a budu se modlit, ať tam nevyrobím flek nebo díru
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MOIRAIN: jde o to, z čeho to lepidlo je... klasické by šlo zřejmě kouskem benzínu, ale nevím, jestli nenechá na materiálu mastnou skvrnu... ta už by ale měla jít pryč lépe... nejlepší by samozřejmě bylo to nechat odmočit a sundat i s nálepkou poté, ale známe indické barvy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam