• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RAGNAROK: Počkej, kocoure, až nad tebou posnídám.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MYS_USATA:

    Pockej potkane az se s tebou nažeru!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Tak mě napadá, výchozí produkt je nějaký nový budovatelský výmysl? :)
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    No ono vždy je lepší, když výchozím produktem je myšlenka nežli hnůj.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: To víš, čím míň argumentů, tím víc jedu. Nejlepší obranou je útok.
    RAGNAROK: Sám seš had, hade svinutej. A víš proč nesnáším hady? Protože nejsou fér. Protože se plazí a škrtí a klidně uškrtí i svého páneška, když mají důvod. Fujky, fujky, fuj.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    My sme hadi, zensky sou hadice.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: To je tak pasivní, až jsi mě vykopla z tempa :-DDD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: No teda... Hadi jste, na tom trvám. Jak víš, že ovocem hříchu bylo jablko? Pokud vím, tak žena pojedla ovoce ze stromu poznání dobrého a zlého, o jabloni nikde zmínka, mysliteli.
    Konzumní hlušina jest mým denním chlebem, jsem snob s tváří ošlehanou větrem kavárenských ventilátorů a nestydím se za to. :-)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Rád se opětovně usvědčuji v tom, jak to máš mezi myšiušima najemno namixováno a promícháno. Hadí plemeno je prokazatelně plemeno žen - odvolávám se tu na Bibli a na to, že první žena vzala od hada jablko hřícho a tudíž právě kvůli zvědavosti a nedovtipnosti takových jako ty musí takový jako já trpět vyhnáním z Ráje.
    Nazývati tě bezcitným tyranem se zvrácenými choutkami hodnými možná tak anakondy (jednoho z mála zvířat, zabíjejících pro potěšení) je plýtvání dechem, sama se k tomu přiznáváš.
    A zvrásněnost je pro ty obdařenější, než jsi, znamením věku a moudrosti, zatímco ty, plytké a povrchní nedochůdče neopeřené vidíš v ní jen nedostatek krásy fyzické a jako vadu se vrásky prezentovati zbytečně snažíš.

    Těžkopádnost tvých myšlenek nehodí se jaksi k lehkotonážnosti jejich obsahu a na tak očividného příznivce břitkého jazyka zdáš ze býti otupena a zahlcena tunami konzumní hlušiny, kterým se pravděpodobně neúspěšně vyhíbáš ve své mrzké velkoměstské existenci vedené zlenivělým mozkem snoba.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RAGNAROK: Ty asi potřebuješ zkrátit řetěz, Alíku.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MYS_USATA:

    Koukej zalízt do kuchyně ať slyšim hrnce řinčet.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Pravdu máš, zvrásněná kůro, že mi činí potěšení vás trápit a mučit, protože muži, vy plemeno hadí, si nic jiného nezasloužíte.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ONEHEART: Díky, že ses s námi podělil o názor, že kanál považuješ za domov a o své bohaté vědomosti o špíně. Za takových okolností si bolestivou agónii zasloužíš a nesnaž se tvářit, že se ti to nelíbí - užíváš si to stejně, jako MYS si užívá zmiňovanou agónii působit.

    Trochu nápaditosti, tupá hmoto, abych se mohl alespoň občas lehce pouzardít pod dobrým zásahem vychytané špičky či trefného pojmenování. Netvařte se jako banda mexickýxh bezdomovců v MacDonalds, protřepněte zakrnělé šedé kůry, vyžeňtě netopýry z jeskyní dutých hlav a vypoťte něco hodnotného! Sic se tady - v mezích slušnosti - rozlítím a pak začnou padat kastroly a šuplíci!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    FENGLIZHUAN: Kdo alespoň jednou nevzal prsa útokem (a nebudu fér a budu počítat i kojení), ať hodí kamenem!


    MYS_USATA: Takové složité nástroje ženám do ruky nepatří. Ještě by mohly nechtěně přijít i o něco z toho mála, co jim příroda nadělila (nebo škodolibě přidělila, jak se to vezme). XD


    MYS_USATA: Pěkný citát, jenže nikdy nemůžeš mít jistotu, jestli nějakého zvráceného sodomitu potrestáš tím, že na něm zrealizuješ svoje sexuální fantazie, jakkoliv jsou barvité XD
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Špína patří do kanálu, tak se seber a běž domů!

    (MYS_USATA: FOSSY: - tak vy jste mne poslali do chechtající agónie, parádní :D )
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Co pilu. Vezmeme na něj pár chlapů s let lampou a kleštěma!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Motorovu pilu na tě, grrrrr.......
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Chmmm, takže mozek jako počítač (=stroj bez mozku) a prsa ušly (=takže i v době, kdy byly k něčemu, tak byly nafukovací). Takže prošvihla obě fronty a dostala zbytky (=odpad).
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Cha, vedle. Mozek mám jako cerebro a prsa taky ujdou, plantážníku.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Pche, stála frontu na mozek a utekla za většinou do fronty na prsa...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A zase jeden, co snídal vtipnou haši :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam