• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Kdyby ses obtěžovala absolvovat alespoň první třídu základní školy, nepochybně by ti vysvětlili, jaký je rozdíl mezi A a Y. Nicméně Tvá nedostatečná gramotnost není překvapením pro nikoho z přítomných. Jen pro případ, až budeš zase někoho posílat tam (MYS_USATA: ), kde jsi sama zjevně nikdy nebyla.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    To říká individuum s přezdívkou fossa - jáma, díra, důlek - čili neuzavřená lebeční dutina? Nemachruj, dokud ti nesrostou švy.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ONEHEART:
    MYS_USATA:
    Myslím, že fraktura lebky Vás dvou by vyvolala maximálně stereo zvukový efekt otevírání arašídů KK v plechovce. A samozřejmě hlasitý potlesk všech přihlížejících, oslavujících očistu světa od osob, pro jejichž popis naneštěstí (či naštěstí?) civilizovaným jazykům chybí slova.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Kdyby jste - cha! vrať se zpátky do školy, Pažoute!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MYS_USATA: Mám dojem, že kdyby jste měla frakturu lebky, tak to udělá stejný zvuk, jako vakuované balení kávy.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Grrrr. Petra Novotnýho na tebe.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MYS_USATA: Ráno bylo krásné, vonělo Jarem. Cítil jsem se jako v Ráji... Pak jsem si přečetl, co jste vyzvrátila a pocit byl fuč. Přeji škvora v uchu vy obludo!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Nebuď na mě jako vosa. Bodáš jako sršáň.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Hustě! Snídám mozkový závitky, slize.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak jak po ránu, zablešenci?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ONEHEART:

    super
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    dobrou s kobrou
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Jdu spát. Ať vás koušou štěnice.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak dobře, ty neskutečně přemoudřelej orangutane. Po shlédnutí televizních novin jsem se rozhodla navrhnout všechny zdejší adepty na mechanickou kastraci. Přivírám oči, představuju si kvílení elektrického nože, je mi fajn, nekašlu, nenavštěvuju nedělní školu a vůbec se nerdím.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Inteligence zdejších výpadů poklesla natolik, že by i pod tím hadem prošla vzpřímeně a ani ten potkan by se nenajedl, namísto výchozích produktů tu metáte produkty konečné (trávení) vydávaje je za promyšlené nactiutrhačství. To už Vám došel dech, že by z Vašich výlevů nezrudla ani astmatická navštěvovatelka nedělní školy??? Snažte se trochu víc, děti ve školce si navzájem dávají originálnější jména než retard nebo hnis. Nebo už jste jen banda opic po lobotomii?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    On za to nemůže, že je retard. Vychovaly ho srny.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FENGLIZHUAN:

    Ty zažloutlej Furunkle!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RAGNAROK: Počkej, kocoure, až nad tebou posnídám.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FENGLIZHUAN:

    Ty hnusnej hnise!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MYS_USATA:

    Úplně vtšťavená myš.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Chci vám všem říct něco strašnýho, ale momentálně mi došla šťáva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam