• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Teda pane, vy byste si neměl brát do huby ani ty výkaly, natožpak boží výkaly. Mohly by se, jakožto malá biokultura, cítit dotčeny.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Toť vás pro dnešek zdravim vy boží výkaly.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A vůbec, vy kryptofašistická sebranko! Devítiocasou kočku na vaše hřbety a hybaj sbírat bavlnu! Dobytčí vagón už čeká....
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ONEHEART: Asi ti narvu hrábě tam, kdes je nikdy neměl!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MYS_USATA: Přeji mnoho příjemných usazení na pochcaná prkýnka!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Boha jeho, kolikrát už vám prošel mozek trávícím traktem?
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ONEHEART: ONEHEART: Vaše mozková kapacita zjevně nestačí ani na pobrání Vašich vlastních blábolů, drahý pane. Sám jste prohlásil, že jsem dobrý do guláše - ONEHEART:. Na rozdíl od Vás jsem tedy dobrý alespoň k něčemu.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    FOSSY: A k čemu že jste dobrý? A chcete-li považovat za smysluplný účel vaší existence pouhou výplň prstoru, tak prosím...
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Ještě se nikdo neusmrděl, ale hodně lidí zmrzlo. Tady to bude tedy premiéra!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Plameny inkvizice na všechny!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Omlouva nepřijata. Použít ženský vzor na chlapa může opravdu jen žena.
    FENGLIZHUAN: Hlídej si reprák, nějak ti z něj lítá vyjetá kolomaz. Bojuj fér, nebo vůbec, i když tobě bude asi pojem čestného soupeření vzdálen jako kometa.
    ONEHEART: Alespoň k něčemu jsem dobrý, což se o tobě říct nedá.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ONEHEART: Nadrženej gibon se šlehačem? Hurá! Konečně mě znásilní někdo krásný! :-) Tobě přeju ranní nevolnost, prsty v topinkovači a nějaký obličejový lišej.
    Nicméně, tento týden vyhráváš cenu Mišo Vtipkára.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MYS_USATA: Vekeré své naděje upínám k představě, že vás bude ve snu honit nadržený gibon se šlehačem křičící "penetrace bez legrace!". Ranní kávu si vylejete do klína (jistojistě dokud bude ještě vařící) a ranní cigaretou si propálíte svůj nejoblíbenější svršek. Ano, říkají mi věštec! A věštím vám hrozivou budoucnost plnou exkrementů na podrážce a pavučin ve vlasech.

    Dobrou noc tedy :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Takže zase dobrou noc přeju. Příjemné sny o krkavcích hodujících na vašich tělech.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Hláška z Četnických humoresek: "Chlapi. Na práci dobrý, ale jinak z vás nic kloudnýho nevypadne." :-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ONEHEART: Ty oboustrannný kryptorchyde, máma tě asi málo řezala. Zhyň, buzíku, tím koncem, kterýms hřešil!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    FENGLIZHUAN: Pozor, ať vám nepraskně žilka v hlavě. Neměl bych se pak komu smát.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    ..přistání do záchodové mísy, zapomněl jsem dodat .
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    áha, takže neslavíte narozeniny, ale datum přistání? :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Já se nenarodila, já se vyskytla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam