• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: On si neprotiřečí, zběsilý analfabete, jen ty neumíš číst. Jako obvykle.
    ONEHEART: Styď se, tlamo nevymáchaná, obviňovat Uchokrysu z vlastnictví vědomí!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Trochu si protiřečíš, samozvaný terapeute. Jak jde střízlivost dohromady s brufenem a panákem? Už to prosím nehul. A ty hromadu neurolů, kterou si obvykle dáváš na snídani s pivem, projednou vynech.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Hnilobné tendence postihly tvé vědomí, osobo. Střež se zůstat střízliva, mohlo by to být považováno za obecné ohrožení. Brufen a velkej panák rumu ti budiž vysvobozením.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Děkuji ti náčelníku, že jsi se mě zastal.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Másla ste a žluklý k tomu.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Dycinky ta nejzlejší :-)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Jako v pohádce o Popelce. Jen nevím, která ze zlých dcer jsi. Nebo že by sama macecha?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: No jasně. Ale jenom dneska. Občas i já musím pracovat.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Tak to jsi tedy skutečně královna jeskyně!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: Já jsem v práci sama, cha chá! A když nikdo nejde, můžu si dělat, co chci! Třeba na plno topit, vypít celý demižon minerálky, vybrat ledničku, telefonovat do Istanbulu, a hlavně, vymýšlet nadávky na tuhle bandu neschopnejch povalečů, co mi to moje flákání závidí :-)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MYS_USATA:

    No jo no aspoň že Mě je pomoci. ty si budeš muset počkat na rozhodnutí božského chirurga zdalipak ti vubec nekdy nadeli.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Kloaka, kryso ušatá? Paní učitelka by z tebe měla raodst. Teď už ale šup zpátky do třídy než zjistí, že se zase v hodině brouzdáš po internetech jako šváb po chlebu.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Neboj Ragnaroku, doktor Vobtáhlo říkal, že ten tvůj malý kosmetický problém lze vyřešit chirurgickou cestou.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ty zygoto roztok formalínu na tebe a šup do muzea.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Čas na oběd, moruly. Skelnou vatu do knedlíků a kafíčko s leštidlem, co říkáte?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Kterej hlavonožec si tady na nás votvíra kloaku? Vem chapadla na ramena a vodpluj do jinýho moře. Cože? Říkate že jste z louže? Tak přeju příjemné plazení, slunce vzádech a štěrk na cestě.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Hele, zbytek klonovacího pokusu se ozval! Nemůžeš na nás močit, neb nemáš čím. Je mi líto, že to páni doktoři pokazili, ale kloakou se opravdu močit nedá. A nevyhrožuj, nebo na tebe pošleme Jožina, našeho úchylného gibona, který umí dělat s kuchyňskými přistroji takové věci, že... No prostě různé nechutnosti...
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Děkuji vám, že jsem měl možnost si přečíst takovou snůšku laciných pseudourážek a rádoby vtipných "cool hlášek." Budou mi navěky výstrahou. Pohrdám vámi a močím na vaše pomrvené auditko.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Že vám pustím Evu a Vaška?!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ty krabe asi ti hrabe srabe tvy kydy byse měly danit. Ty vysmrádlej pivní švábe rozšlapnutě a posolim. Radši si nasaď plynovou masku a pust si Country Radio a přestaň se laskavě chovat jako male hovado na pastvě ty nulohlave.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam