• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: I přes svou nekulturnost cituješ pěkný film. Chceš raději rozpárat břicho, nebo černochy s letlampama?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Teda! O tom, kdo je podřadným obyvatelem nyxu, rozhoduju jenom já a Zed. Takže zpátky do krabice, nebo ti zruším vycházky!!!
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Já a plést? To si mne s někým pleteš, rozumbrado. Prosím uvědom si, žes podřadným uživatelem nyxu a začni se dle toho chovat.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: Já a zbohatlice? Že nosím kožišiny? Aby tě udupalo stádo křečků a mořský orel spral! Takový útok na mé dokonale vyholené tělo! Sám by sis mohl z chlupů uplést svetr, srstníku!
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Kterým nedisponujeme, nejsa takovými zbohatlíky, jako tvá vážená prohnilost.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: Ale to je veliká chyba, protože jedině tady dostanete do kožichu! :-)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Mimo tento hnojník.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Himbajs, jůviks, u sta ďasů. Kde jste?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Za níže uvedené výroky vás posílám na převýchovu do Německa, a to je silný argument. První třídu - dobytčí vagón - máte v ceně.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Tak co, vy ztuhlá syrovátko zpoza předkožky pohlavně nevyužívaného puritána? Jak se Vám smrdí?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Teda pánové, aby vás potomek dinosaura kopnul. Evidentně jste byli dlouho kojeni a váš vývoj se zpozdil, jinak byste nemohli předvádět takovouto lingvistickou eskamotáž.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FOSSY:
    Tahni do žumpy. .......................Pockat..................ty uz tam vlastne ses. Tak at uz si v lysozomech koliformnich bakterii pokud uz vod tebe s hnusem neutekly, protoze takovej kadaver ještě nevideli.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    FOSSY: Člověče ty defekuješ i ústy.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    RAGNAROK: Na rozdíl od některých soumraků bohů nedělám nic, za co bych se mohl hanbit. Alespoň ze mně nelezou taková neoriginální klišé, jako tlama nevymáchaná.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Tlamy nevymachany, ze vam neni hanba.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Tak z toho zjištění dneska nespim :-)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Pravděpodobně spase i ty blechy...
    A mimochodem, chtěl jsem ti to už říct dávno, ale máš špatně napsané ID. Miss USA se píše jinak XD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ani ne. On je spíš na olihně v rosolu...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: To musel být hlad...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Já už blechy nemám, Ragnarok mi je vybral pinzetou :-)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MYS_USATA: mi řekla myš blechatá ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam