• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    WITCHIE: Vrazilas velmi vážnou vadu ve vodopád verbálních výplachů vážně votravných vagabundů ve vádě!!!

    MYS_USATA: Beru, ty musíš být zvyklá na ledacos - tví kamarádi z dětství by mohli vyprávět, kdyby černé uhlí nebylo tak rychle stápěno...

    MYS_USATA: I když jsi byla u vynálezu kola, pochybuju, že pro tebe tak moderní věc, jako je počítadlo, vůbec zvládně, zkornatělá fossylie!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    WITCHIE: Jen kaž, dřevomorko, my jsme zvyklí :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    FOSSY:
    MYS_USATA:
    FOSSY: :DD sorry ze vam to kazim, ale vy jste naprosto bozi :DD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ale umím. Korálkové počítadlo toho zvládne...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Chápu, při tom věku musí být narozeniny deprimující záležitost - hlavně když to při svém IQ musíš počítak na papíře, protože do tolika už dávno neumíš...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ou, ou, tak na to si dám aktimel. A připomínám, že já se nanarodila, nýbrž vyskytla. Proto ani neslavím narozeniny.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: S rodinou si hoď zpátečku. Chápu, že někdo jako ty si klidně vezme do huby cokoliv a naveze se i do těch, kdo nemaj možnost se hájit, ale co je moc, to je moc. Já se taky nevozím po tvé rodině, protože ta ubohá prasta hynou po desítkách ještě i teď a z tvého zrození se dosud nevzpamatoval.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Nech si rady pro Gibona, Štáhlave. Je mi moc líto, že tví rodiče byli nacisti a sestra obšťastnila Paroubka, ale už se seber.
    Stáhni kruhové svaly oční a dej si terapii: http://www.youtube.com/watch?v=Rm2KiQH3P-c&feature=related
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Přestaň se tvářit, že jsi sežrala Šalamounovo exkremet, a začni používat nezřetelné náznaky rozbředlé hnijící hmoty mezi svýma ušima k něčemu trochu konstruktivnímu!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Ať vás žere pejsvídek a medvísek, dětská noční můra, vy holoto.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ty už jsi zhubnul na 160? Tak to gratuluju, můžeš odevzdat jateční průkaz a bude ti vrácena občanka.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Moje váha a tvoje IQ jsou ty jediné věci, co máme společné, takže další moje hubnutí ti opravdu na pochopení nepřidá...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Je vidět že co shozené kilo, to bod inteligence dolů. Meleš z cesty, hejsku.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Nečil se, bo ti ve tvým věku praskně žilka a budeš jako zombie nejen vypadat!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Fossy! Já tě vidím! Okamžitě sem něco napiš, nebo dostaneš šlehačem!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MAIKA: Joo, díky, krtek super :) Jinak, když budeš mít chuť zanadávat si na nějakého chlapa, tak tady můžeš řvát jak je libo :)
    Držím pěsti kvůli pohovoru.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    MYS_USATA: a když jsi u toho krtka tak tady :) neco na pobvení :)

    http://www.youtube.com/watch?v=KEa5IasZLdw
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    tak ja sem píšu :)
    a zítra na me myslete, pač jdu v 15,30 na pohovor a doufam, že to dobre dopadne :) je to advokátní kancelář :)

    tak všechny končetiny teda sem chtela říct at mi držíte ju :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    JESTLI SEM NEZAČNETE PSÁT, ZRUŠÍM KLUB. MÁTE NA TO DESET DNŮ.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Zdar magoři, videoklip pro vás:
    Dejte si Krtkův dort a poslechněte pěknou písničku:
    http://www.youtube.com/watch?v=fxYeWzF82uY&feature=related
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Došly vám fóry, zablešenci? Sluníčko vypálilo všechna slova z hlavy? Máte na práci tolik flákání, že nestíháte další flákání? Pojďte se utkat, čekám!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Chlapi... měkké tkáně očesat skalpelem... a kost uříznout pilkou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam