• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    NIRA
    NIRA --- ---
    vy povýšení debilové a agresívními skolny nadnárodních společností- jděte se \VCPAT!!!!
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: totálně zhypnotizovanej kontumente zákonem povolených drog, zmlkni!!!!
    FTN
    FTN --- ---
    NIRA: Tím hůř, ty vyhořelá zmoklá rachejtle!
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: jsem "ta" a ne "ten" nyxáku jeden zaplombovanej ve vakuu!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    trhnout vám všem vazama...
    FTN
    FTN --- ---
    NIRA:
    Najdi si na hrubo nahozenou zeď, odměř si kolmo tak 30 metrů a na plno se proti ní rozeběhni. Pak už nebudeš přibržděnej jako teď, ale dementní, takže tě budou moci odvézt do Bohnic a nebudeš konečně smrdět na nyxu. Tvé okolí i my tady jistě zatleskáme. Díky!
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: to bylo pro Tebe, FTŇÁKU ftňákovskej...
    NIRA
    NIRA --- ---
    proti Tobě je pero z gauče, který čučí, zlatý
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FTN: kušuj, flexibilní kosmetiku záchodových podlah
    FTN
    FTN --- ---
    Poslední dobou nulová invence, vy umatlaná skvadro kreativců bez fantazie z reklamky těsně před krachem...
    NIRA
    NIRA --- ---
    MYS_USATA: no nevim, dnes jsem jednomu security nadávala do komunistickejch debilů a druhýmu do těch samejch estébáků a celkem beztrestně jsesm si tu svobodu užívala, řvala jsem na celou národní knihovnu TAK, že se za mnou ještě rozběhl ven, no a pak, kde jen ten národ, kterému ta knihovna patří, že :-DDDD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    NIRA: a jak by napsal filmový Václav - VŠICHNIJSTE SRABY :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    MYS_USATA: to sedí :-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    tady nejsou dogmatici, ale kontradici, nihilisti a mizantropové
    NIRA
    NIRA --- ---
    nechápu, jak někteří lavírovaní ortodoxní dogmatici se nedokážou na věc podívat relativisticky, optimisticky a s kladným světovým nábojem, že?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: tak bacha, kreaturo rozkošatělá, před sebou koulím leda tak jojo, ale chápu, že tato představa je příliš složité na pánskou hlavu obtěžkanou vodovou ondulací
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: u holiče jsem byl včera, jen nevím, jestli bys byla schopna odložit tu svoji kuličku hovnivále
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: neprskej, potrate, nebo tě učešu motorovou pilou
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    nespěte vy bando jedna povalčská za co vás platím ze svých daní? hm vy rektální vejškrabkové oslů
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    děkuji za trefné vyčtení chyb mého zdělení, neb nedí důležetá forma, ale jeho obsah vyvedl jsi mě z omylu o tvé slovní zásobě. máš bod. Nic to ovšem nemění na tom, že jsi pouze mutací flatulace Hylobatidae Nomascus gabriellae
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam