• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    FTN: Šolvo!
    FTN
    FTN --- ---
    FOAMISS: Džafa krý!
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Ty zakňaktele!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Do Mischelinky s ním!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Co to tady hýka za hajtru! Ani na salám se nehodí.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    Kurva! Kurva! Kurva! Proč to děláš ty blbče jeden pitomej?!
    FTN
    FTN --- ---
    GULLSY: Na stupnici ubohosti od 0 (normální) do 100 (ubohé jako výmluvy poslance Béma) hodnotím tuto nadávku počtem 74 Bémů... a to je vážné.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    jen houšť, zmare
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    sakryš... já snad ani nedokážu pořádně urážet...

    zamýšlím se nad tím, koho bych nazval kolosálním neznalcem postiženým chronickým neporozuměním a tak příkrý soud se mi až příčí vyslovit ... pokud by to bylo příliš, prosím o smazání
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    pardon, nechtěl jsem začít hned tím nejhorším... ačkoliv, pokud vás neurazí, že předjímám vaše shovívavé pochopení, vezmete-li to z té lepší stránky, další mé urážky můžete číst bez obav, že by byly sprosté

    děkuji
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    tydýti
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MYS_USATA: no ty spíš topení :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RAINBOF: filtr? topení?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Za předpokladu že máte doma akvárko tak víte co jste :)
    KOTCHISTAAN
    KOTCHISTAAN --- ---
    Dejte se vsichni na ustup!
    Hodte tam zpatecku hosove!
    Joo?
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: alespoň ty základy mě čekají, ty se naučˇalepoň ňunat jako mimino, nedouku egocentrickej!!!!!!
    FLEGMA
    FLEGMA --- ---
    FTN: :-DD
    FTN
    FTN --- ---
    No jó! Vy dva! NIRA už se měla touhle dobou houpat a FLEGMA študovat základy pravopisu.
    Co se týče první pacientky, tak asistovanou eutanázii rád poskytnu nejdřív v pondělí ráno, protože se mám příliš rád na to, abych si odřekl volnou neděli. Omluvu nechť přijme zbytek světa, který bude do té doby tímto nebezpečným individuem terorizován. V případě krizové situace volejte službu pro odchyt nebezpečných zvířat z útulku Troja (233 554 242) nebo Měcholupy (272 701 819).
    U pacienta č. 2 prozatím nelze určit stupeň mentální retardace, neboť ten lze obvykle přesně definovat až během školní docházky, kterou však zatím FLEGMA nenastoupil. Vzhledem k tristním výsledkům v přípravném kurzu do speciální školy se však lékaři obávají nejhoršího. Včasná systematická a kvalifikovaná rehabilitační péče by mohla zajistit relativně kvalitní orgány pro potřeby transplantací. Podle ekonomického náměstka PL Bohnice ing. Miroslava Hese se totiž pacient k ničemu jinému nehodí.
    FLEGMA
    FLEGMA --- ---
    FTN: Vrat se do hrobu ty jazykovej hnidopichu !
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: mám doma jen křesla, sorry :-DDD jdi rénovat na trenažér a do tý doby si to rozmyslím, ty vozembouchu rozladěnej!!!!
    FTN
    FTN --- ---
    NIRA: už bylo na čase! rád ti kopnu do stoličky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam