• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADIrie Révoltés- co říkáte na tuhle partu?:)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Minulej rok na realbetu fakt uzasny, akcni a vubec skvela show, ale tedka na mighty to bylo slabsi.Mozna ze na poprve to bylo tak super ze ikdyz to ted bylo na stejny urovni prislo mi to malo :) neco jako united flavour...ty maj taky super show ale na podesaty uz to tak nerozhejbe
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    sem se ho ptala jesi v tej mikče chodí po německu, tak říkal že jo, že jesi ho náckové zabijou tak prý to je aspoň hrdinská smrt, že prý "Je suis pret a mourir comme ca" a že tak lidstvu ukáže co sou náckové zač
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    ale stejně je to kus ten Pablo... aka Mal Elevé :D super název
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    heč já mam fotku s Pablem :D tady na ty fotce sem ho eště měla ráda a pak mě nasral... sliby chyby... pamatoval si mě z první akce v Roxy, na Real Beatu mě sám poznal v publiku a hrozně se divil že sem mu nenapsala email. Tak sem mu řekla že sem si myslela že by mi stejně neodpověděl. Tak po Real beatu sem mu už napsala a neodpověděl, conard jeden :D tak třeba hned po real beatu zpychnuli všichni :-O
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    nemate nejaky info kdy budou hrat zase v CR? :)
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    docela fajn kapelka, letos na migthy byli dobrý, a potěšilo mě že nehráli tu hrozně provařenou pecku co maj:)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    mno jo...každopádně mě mrzí,že sem je neviděla víckrát...
    BORABARA
    BORABARA --- ---
    MESKALITO: Ja jsem je slysela predloni na mighty a letos a prisli mi dobri i letos tak nak...
    BORABARA
    BORABARA --- ---
    aj laf dem mač!!!
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    MESKALITO: uplně mi čteš myšlenky, taky jsem je slyšela v matrixu, řekla bych, že s nima sdílím celou jejich ,,kariéru" a právě proto mě mrzí, že letošní mighty mě nedostali...vždycky jsem jich byla plná, dodávali mi energii a najednou..na mighty je přebilo spoustu jinych kapel, což se ještě loni na realbeatu nestalo..nechápu ten pokrok nebo spíše pokles..o aktivitách v africe vím, pořád jsou moji oblíbení, ale doba pokročila a je těžké zůstat ve stejné pozici, ve které začínali..
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    cus, no musim rict ze tudle kapelku mam v merku uz delsi cas. Prvne jsem je slysel v matrixu, moc jsem netusili o koho jde, bylo tam max 40 lidi, takze prakticky prazdno, ale co predvedli na podium bylo neuveritelny. Byl jsem unesenej, interakce s lidmi super, hudba zpev super proste nemelo chybu. Pote jsem je slysel na prvnich mighty a snad jeste rok pote take tam a stale to bylo ok. Navic jejich aktivity v africe a pod.... Po koncerte v lucerne me ale uplne omrzeli, prislo me to hrozne umeli, zkratka nehrali tam uz srdcem...od te doby jsem je neslysel, i letos na mighty jsem si je nechal ujit a jak to tak tady ctu tak nemusim litovat. Bohuzel malo, ktere kapely si udrzi svoji dustojnost a nenechaji se strhnout okolnostmi ci slavou.....
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    no jo bohužel jsou takový skupiny,který jen odzpívaji a čau...snad jim to ale nezůstane .)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    jasny, ja jim taky pořád zustavam věrná, ale minulé koncerty byly takové upřímnější..
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    tak mě se třeba na mighty libili...je to asi tim,že jsem je viděla poprvý a nemůžu to srovnat s jiným koncertem :)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    chvílema mi přišlo, že to bylo i trochu falešny a ty jejich nový songy mi přišli už hozený do popíku:)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    OMNIHASH:
    bohužel vystoupení an mighty mě taky nijak extra neuchvátilo v porovnáním s tím, že jsem vždycky z jejich vystoupení byla unešená, jejich nejlepší koncert byl podle mě na loňském realbeatu nebo v lucerně..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SSAMIAD: upřímě mě dost zklamali - jejich vystoupení na Mighty bylo víc než tragický
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    Tak co, jak se vám líbí jejich muzika a vystoupení?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam