• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADIrie Révoltés- co říkáte na tuhle partu?:)
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    DZEJN_A: jeje:DD
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    heeej ale to je skvělá zpráva.. protoze na mighty sounds zas chci. posledni bahnitej rok byl hustej :D
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    RUTHLESS: to je jasny, že ne:)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SSAMIAD: ale to neni spatne :-)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    oni jsou tu taky pořád:)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    MAJDUSH: psala jsem to v příspěvku pod tebou ;))
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    tak letos opet ni Migthy Sounds .. teste se, kdo se chystate:))
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    HALELUJA: ja na nich byla vždycky, když tu byli, takže jsem už věděla, ale vždycky je to to nejlepší:)))
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    no já koukal, že na něj občas házíš zlopohledy :D ale tak irie to přebily ne? já si to užil skvěle:)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    jo to mě taky sralo!!!!!že furt někam chodil!:)
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    SSAMIAD: heeej hustý já stál hned vedle vás.. ten tvůj kluk mě štval jak furt chodil sem a tam :D ale pak sme dobře zapogovali :)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    tak koukám,že jste si to užili,to je dobře :) mě to bohužel nevyšlo, takže můžu jen tiše závidět!! :)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    ja byla nahoře před barem! mohl asis asi všimnout myho kluka, vysokej, bílá kšiltovka
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    hele já byl taky nahoře :D u baru .. kde vy? a celkem sem si tam pěkně pařil..aspoň byl prostor :)
    ještě tam byla taková malá černovlasá holka..s tou sme to pěkně rozjížděli :D
    jinak ty holčičky dole jak nemohli z nich spustit oči byli špatnýý.. škoda, že to má takovej nádech, ale tak hudbu dělaj luxusní
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    jo bylo to super, ale mrzí mě, že nezahráli Sarkozyho:)) energie až na pudu, přítel nejdřív nechtěl jít , během předkapely chtěl jít domu, pak zustal na irie, které slyšel poprvě a na konci řekl, že to byla nejleopší akce, na který dosud byl:)) naštěstí jsme byli nahoře, i když ještě v minulý lucerně jsme pařili v první řadě:)) zezhora byl taky super vyhled, i na lidi:)) ale nějaky slečny mi spíš připomínaly osazenstvo na lunetic:D
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    byl to nářez! lidí jak sardinek, ale na dobrym místě u větrání se dalo i dejchat :D
    irie hráli neuvěřitelně..energicky..naplno..úplně to ve mě pulzovalo :))
    jenom nechápu jak dokázali hrát tak dlouho.. já už skoro padal a když už sem si řikal..tyvoe konec neeee.. tak přidali další! bomba!
    fajn byla antifa vlajka a polda na konci :DD
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    tak a názory na koncík:)
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    tak kdo to dneska rozbalí v malý lucerně? uvidíme se v kotli! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam