• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMstudijnimaterialy.cz - klub pratel a priznivcu nejlepsiho studenstkeho serveru na svete
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DOTCOM: hehe, lepe receno pokusila smazat :) mam to vymakanejsi nez sem myslel...ted mam dobry pocit, ktery ale ve skutecnosti prameni z toho ze mi slabne pamet?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DOTCOM: aha, ty sis asi zrusila adminsky prava k vlastnimu souboru...no to budu muset zatrhnout :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KACIQ: no to by jit melo, me to aspon funguje, mrknu na to...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KACIQ: danke :) tak tam koukej naverbovat vsechny znamy, potrebujeme vybudovat urcitou clenskou zakladnu, teprv pak to zacne bejt komunitni server...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    tak, dal sem novou anketu, tak hlasujte :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KIWWWI: normalne se to podle me dela proto, aby se setril server a pripojeni, ale to my zatim nemusime ;)
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    DOTCOM: S tím stránkováním máš recht, ono je to neobvyklý, ale na vyhledávání ideální :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    tak strankovani sem dal do ankety :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KUKATEKK: hmm, nick musi byt bez diakritky. nekam to tam napisu. problem s mejlem sem vyresil
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    chtěla jsem se zaregistrovat, ale vyskočilo na mě toto: "kukacka23@volny.cz není platná emailová adresa!" - nerozumím tomu proč je adresa neplatná... potom jsem tam dala svou 2. adresu a to mi bylo zase oznámeno, že tento login již existuje nebo jsou použity nepovolené znaky...v čem je tedy problém? díky za odpověď
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    chacha tak ted nam to krapet slitlo, resim to s hostingem...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KIWWWI: super, dik za feedback!
    proberu to s ostatnima a nasledne to poladime. s tim motylkem to je dobrej napad, rikam si jak je mozny ze me to nenapadlo :)
    s tema vysledkama hledani je to trochu zamer, me osobne treba stve kdyz mi neco vyplivne 10 vysledku, ktery nejsou to co hledam a ja pak musim proklikavat na dalsi stranky. takhle se v tech vysledkach vyhledavani da napr. hledat text v prohlizeci (ctrl+F atd.)
    KIWWWI
    KIWWWI --- ---
    Tak moc pěkné to máte, další dojmy:
    - chvíli mi trvalo, než jsem našla vyhledávání souborů (hledala jsem nějaký tučný výrazný odkaz pro blbé, jako "hledej" nebo "databáze souborů"..) tak pár minut proklikávala než jsem se smířila, že to vyhledávání asi bude mini šedý rámeček (taky hezký ale)
    - když zkusím vyhledat třeba "němčina" v externích odkazech, tak mi to vyplivne 1724 odkazů na jednu stránku..v podstatě nic proti, ale člověk je zvyklý to mít rozsekaný spíš než rolovat.
    - další čistě hnidopišský dojem: když kliknu na logo studijní materiály.cz a motýlka, tak se nic nestane! (v ideálním světě by mě to mělo vrátit na homepage)

    opravdu pěkně jste to udělali, jen tak dál :o)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    YMLADRIS: super! to sem presne potreboval. mame v databazi kompletni seznam ceskych (i slovenskych ) strednich skol, ale vejsky nam chybely
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    tady klikni na HLEDEJ

    http://delta.uiv.cz/pro.htm
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    snazim se najit nejakej obslehnutelnej seznam vysokych skol i s jejich fakultama, kazdej tip vitam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam