• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RMUTTRadio Wave
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    a na zitrek okolo 17hod svolala skupina RW fans demonstraci pred budouvou CRo.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    a ted trochu odjinud: dneska bude na stagei (19-20h) koncert Please the Trees a ve ctvrtek The Fratellis. enjoy
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    HONZIK96: a odbornik i laik kroutej hlavama oba, kdyz si uvedomi, ze ten samej clovek kdysi zastitoval v CT Ceskou sodu nebo jen diky nemu vznikla Sumna mesta. a ted se chova takhle...
    mimochodem ono to co rikaj ma svoji silu. ale pokud se chcete pokochat jeste jejich bezchybnou vyslovnosti a radikalne "polistopadovym" prednesem. doporucuju si poslechnout tenhle audiozaznam ze zasedani (cca 10mb):
    http://i.iinfo.cz/urs-att/rada-o-wave-sestrih-122482958267372.mp3
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    JMF: "Tato menšinová skupina podle mého názoru není budoucností tohoto národa, anebo jenom velice ojediněle," řekl Medek o posluchačích Radia Wave."

    ... odbornik zasne, laik se divi .... mam pocit, ze jestli v CRo sefujou tihle zoufalci, tak za chvilku nebude Wave ani na netu ..
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    JMF: a ja si myslel, ze to sem pastnu prvni.
    nojo, jsme banda zhulenejch nacku. bacha na nas :)
    JONY
    JONY --- ---

    JMF: tam jsou naprosto neuvěřitelné výroky
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ahoj, na koho se můžeme obrátit, abychom byla tahle věc zmíněná v pravidelném partylistu? času málo bohužel a tak se ptám tady než to spamovat na maily do redakce... děkujeme za pomoc...

    17.10.
    GECKO, Mikulandská 2, Praha 1
    MINIMOS 6
    Live: RAGANOVA (SOLOGROOVE.com|SK)
    DJs: MONOTYPE | DOLCE & BIHÁRY
    vstup free
    start 20:00

    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TADEAS: jestli jde o celej rok, tak to bude slozitejsi, zeptam se kolegu a poresime v poste.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    RMUTT: tak to je dobra zprava. nejde mi o konkretni dil, ale spis treba posledni rok celej (scanneru)... jestli by to bylo mozny vypalit nebo nekam nahodit tak by to bylo supr.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TADEAS: online to zatim neni, i kdyz se to resi uz nekolik let, ale stale byly problemy pravniho razu (osa, intergram), ktery se ted uz podarilo snad vyresit. takze vsechny porady by v dohledny dobe mely mit svuj archiv (musi se na to udelat hromada mista na serveru, aby se to tam veslo ve vyssi kvalite atd.)
    Jinak se u nas ale vlastne archivujou vsechny porady ktery maj reprizu. Takze pokud ti jde o nejakej konkretni dil a pamatujes si datum, tak myslim nebude problem a bud klusak, enbo nekdo z nas ti to vysmahne.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    btw neni nekde pristupnej archiv poradu r. wave? nenasel jsem ho. konrektne mi jde o porad scanner... pripadne jestli to nekdo nemate ulozeny.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    COBOOL_: no tak o tom zadna, ze radio prislo o zasadni segment posluchacstva.
    az ted kdyz se to stalo, cloveku dojde, ze radio uz neni tak docela radio, kdyz si ho nemuzes naladit v aute, kdyz ti nehraje v obchodech a po restauracich atd. proste uz nekomunikuje v ramci verejnyho prostoru.
    mate ale pocit, ze to co wave delal melo cenu jenom na FM, nebo by to mohlo fungovat i jinak, na multimedialni bazi... treba uz by to nebylo Radio Wave, ale jenom Wave, ale myslenka stejna, jen kanaly jiny...
    D13
    D13 --- ---
    ja bych sto zuzil na jediny, r1 ma chvilema repertoar, ze bych b...l
    COBOOL_
    COBOOL_ --- ---
    Wave jako radio sice nezaniklo, ale prislo urcite o nejpocetnejsi skupinu posluchacu. Proste zrusily jedno ze dvou poslouchatelnych radii v Prazskym eteru :(
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    V tuhle chvili se na situaci ve ktery je RW da divat bud tak, ze je to zacatek pomalyho absolutniho konce, nebo sance rozjet neco novyho. multimedialne ladenyho (v tuhle chvili RW funguje na wave.cz, na myspace, ma svuj e-zin, vysila pres satelit a na kabelovejch televizich) zajimalo by me, jaky zlepseni oproti stavajicimu stavu byste treba uvitali...
    D13
    D13 --- ---
    mrtvy neni, jen uz nemaji moznos vysilat po FM
    jine zpusoby poslechu zde :: http://www.rozhlas.cz/digital/info/_zprava/479777
    PIKUSKA
    PIKUSKA --- ---
    to je to fakt mrtvy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam