• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSESOUTH AFRICA... deep into the rainbow
    ::: LAND OF BEAUTY AND CONTRASTS :::

    ::: Be embraced by its people :::
    ::: Enriched by its culture :::
    ::: And have your senses awakened by its natural wonders :::

    http://www.africkybiltong.cz - Ochutnej Afriku v ČR

    rozbalit záhlaví
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Tak jsem zase zpět, zdravím z St Lucia (KwaZulu-Natal).
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ahoj, filtr mlčí a tak to zkusím. Sháním kurz afrikánštiny. Mohl byste mi někdo poradit? Našla jsem jen online kurzy. Děkuji předem.
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    Zdravím všechny milovníky SA. Po lednovém cestování magickou jižní Afrikou si opět zvykám na zimu nezimu...
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    Pokud někomu tady v Evropě chybí pravý africký biltong - www.zulubiltong.com ;)
    MARESMON
    MARESMON --- ---
    Kámoška žije v Cape town, je to tam bezpečné, ale je potřeba dodržovat nějaká pravidla - jakože nechodit v noci sami na pláž etc. (minulej tejden tam z jejího hostelu okradli a pořezali jeden pár v noci na pláži)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    LENINECK: v JBN mě napadá jen Radovan Krejčířů. :)

    Počkej, vlastně znám... potkal jsem jí na ambasádě. Radka Hejmalová-Millar, email v poště.

    LENINECK
    LENINECK --- ---
    Ahoj, nežijete někdo/neznáte někoho, kdo by žil v Johannesburgu? Chystám se tam teď na 3 měsíce a hledám místo, kde složit hlavu :)
    Díky!
    DANECEK
    DANECEK --- ---
    Ahojte, je tady někde nějaká sekce o Madagaskaru? Chystám se tam v září a chtěl jsem se něco tady dovědět, ale nikde jsem o Madagaskaru žádnou samostatnou diskusi nenašel...
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Tak jsem zpátky z JARu. 14 dní a 6500 km křížem krážem. Pěkná zem to je až na ty všudypřítomný ploty a ostnatý dráty.
    South African Fauna
    http://www.youtube.com/watch?v=o5U8zv_8rIw
    SATCHEL
    SATCHEL --- ---
    ECLIPSE: díky za optání, rozšířili jsme výrobu. Máme nový eshop www.africkybiltong.cz a hlavně šikovnějšího webmastera, který se snaží... Plánujeme další příchuti ;-)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    GOZER1: jde o to kde v jaký části a čim se pohybuješ...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    SATCHEL: koukám, že jste rozšířili nabídku, takže se daří?
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Někdo osobní zkušenost s kriminalitou v JAR? Jak to tam teď vypadá?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Cesta se dá udělat i za den (13-15 hod?), pokud je to nutné, po N1 přes Bloemfontein. Ale je škoda vynechat ty místa po cestě. :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    GOZER1: hm, zas tak vyzkoušený to nemám, ale je tam vidět hlavně Budget a Avis, od obou jsme půjčovali, a v rámci možností bez výhrad... max. někde slíbí auto, který zrovna nemají, a chvíli ho shání odjinud :) a asi bych to vybíral pomocí nějaké služby typu https://www.holidayautos.com/
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    KERRAY: Dik. A doporucil bys nejakou konkretni pujcovnu?
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    GOZER1: půjčit na jednom místě a vrátit jinde umí asi všechny půjčovny, a ta cesta je na dva dny s přespáním někde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam