• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYSHAPujčovna pro všechny, co vrací!
    Potřebuješ si něco na pár dnů vypůjčit a nechce se ti kvůli tomu utrácet a kupovat něco, co v budoucnu pravděpodobně stejně znovu nevyužiješ?

    A vrátíš?

    Tak se zkus poptat.. třeba ti to někdo půjčí :)

    Pokud máte něco co máte jen pro účely půjčování na nástěnce vzniká seznam takovýchto věcí.
    Pokud chcete být na nástěnce, stačí mi (ID NTSHADOW) napsat zprávu v tomto tvaru:

    ID: {Vaše ID}
    Lokalita: {Vaše lokalita}
    Věc k zapůjčení: {Věc k zapůjčení - jednotlivě}
    rozbalit záhlaví
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    Nemáte někdo na půjčení křovinořez / elektrickou nebo benzinovou kosu? Hlavně ať to má nože a né strunu. S tou jsem moc show neudělal.
    Potřebuju posekat asi 150m2, záležitost na jedno odpoledne.
    Praha 6 / 7
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    zdravím, nemate někdo na půjčení střešní box (rakev) na auto? od pátku do příští soboty. Praha 6 nejlépe.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Nemáte někdo na půjčení excentrickou brusku? O víkendu potřebuju obrousit barvu ze starého karavanu, Praha (ideálně Praha3). Brusné papíry mám (průměr 125mm, případně větší si koupím), aneb pro dobrotu na žebrotu - svoji jsem půjčoval kamarádovi a už týden se mi neozývá. :D
    ART_OF_CAN
    ART_OF_CAN --- ---
    ahoj, potřebuju na indukci uvařit guláš z kila soy masa. nemá někdo v Praze na půjčení obří hrnec? Ideálně zítra, o víkendu bych vracela
    YOT
    YOT --- ---
    Poptávám půjčení krátkého střešního boxu cca 300l. Potřebuji ho v termínu 13. - 22. 8. Ideálně Brno/Vysočina.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    .mohu zapujcit kola, dilnu a klubovy prostor v utrobach kotelny Fuchsu2, kdyby nekdo chtel ..
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Chystá se pujcovaci platforma.
    Hithit - Půjčování věcí mezi uživateli na Prohod.cz
    https://www.hithit.com/cs/project/10588/pujcovani-veci-mezi-uzivateli-na-prohod-cz
    ART_OF_CAN
    ART_OF_CAN --- ---
    Ahoj, potřebovala bych si tak na dva týdny půjčit nějakou funkční cestovní žehličku. Nepostrádal by jí tady někdo z Prahy?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Diky za nabidky, vyreseno.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SAMGARR: taky muzu pujcit, praha 3 flora
    SWIST
    SWIST --- ---
    SAMGARR: můžu půjčit - Praha 3, Biskupcova.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Potreboval bych pujcit stativ na fotak, idealne v blizkosti Prahy 7. Odmena jista!
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Konference na téma re-use center příští pátek v Městské knihovně. Je možné se připojit i on-line.
    https://www.mlp.cz/cz/akce/e17108-re-use-centra/
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ahoj, nemate nekdo na jeden den k vypujceni horske slunko? praha/letna. za cokoladu/lahev vina. kdyztak posta...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ABYSS: koukni na paperspace, parsec, shadow.tech a podobny sluzby umoznujici streamovat hry.
    ABYSS
    ABYSS --- ---
    Ahoj. Mám dovolenou a hrozně rád bych si zahrál Civilizaci 6, ale zjistil jsem, že ji nedávno stáhli ze streamovacího GeForce NOW, můj současný počítač to neutáhne a nechci si kupovat nový, protože bych měl za pár týdnů dostat pracovní. Nepůjčil byste mi někdo třeba na týden počítač, který by to uměl rozběhnout? Minimální nároky jsou tady, není to nic šíleného: https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/civilization-6/13429.
    ART_OF_CAN
    ART_OF_CAN --- ---
    Ahoj, nemáte někdo z vás na půjčení 2 nafukovací matrace? Potřebovala bych je na výjezdní poradu našeho týmu (příští týden 15.-17. ledna), kam pojedou i dva lidi, kteří mají zdravotní problémy a tak pro ně spaní na karimatce na zemi je docela no go. Třeba za flašku, nebo tak. Předem díky za zprávy a mějte se, T.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    _SRANDA_: Kdybys nesehnal, umí to v Hornbachu. Dával jsem 300 Kč za den.
    _SRANDA_
    _SRANDA_ --- ---
    Nekdo prosim Polyfůzní svářečky plastových trubek na vodu.??? Olomouc. Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam