úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Sphynx-máme rádi koťata, i když nejsou chlupatá
PALEONTOLOG
---
---
12:15:58 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
12:03:03 30.10.2008
3 dny
2 tydny
PALEONTOLOG
---
---
11:58:45 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
11:57:18 30.10.2008
PALEONTOLOG
---
---
11:55:08 30.10.2008
a dvě aktivistky
PALEONTOLOG
---
---
11:40:00 30.10.2008
KRISTYNKA73
: hehe, ona i ta povaha těch koček je různá, chci takovou co by házela takové nenávistné pohledy jako ta poslední; to žeru
PALEONTOLOG
---
---
11:26:59 30.10.2008
KRISTYNKA73
: né, zatím je jen obdivuju, ale vedle mravenců a gekonů jsou tyhle kočky na seznamu zvířat, co si pořídím; máme doma ošklivýho psa, ten zatím stačí
PALEONTOLOG
---
---
9:36:13 30.10.2008
BECKO
---
---
14:01:04 15.10.2008
máte někdo zkušenosti s nějakou chovatelskou stanicí tady v čr?
SASH
---
---
22:01:20 12.10.2008
SASH
---
---
21:57:02 12.10.2008
SASH
---
---
21:56:11 12.10.2008
SASH
---
---
21:47:47 12.10.2008
se umí dobře ksichtit.))
SASH
---
---
21:45:40 12.10.2008
PETRUNA
---
---
20:56:43 12.10.2008
DRAK00LA
: ale jo...takovej malej alienek:))
PETRUNA
---
---
20:56:05 12.10.2008
DRAK00LA
: me spis pride jako kdfyby se necemu hrozne moc tlemila:-D
DRAK00LA
---
---
20:50:24 12.10.2008
2 odpovědi
al z tohodle jde vazne strach.)
PETRUNA
---
---
20:44:35 12.10.2008
DRAK00LA
: jooo te fakt..hihih....vypada jako nejakej nasranej ufoun...ale krásná _ňuňu:))
DRAK00LA
---
---
20:39:48 12.10.2008
1 odpověď
PETRUNA
: ten vyraz je nejlepsi! "hmm, tak tos posral..."
PETRUNA
---
---
20:39:19 12.10.2008
1 odpověď
DRAK00LA
: vostra micina:-D
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam