• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)

    Kreslici stretko v BRNE?

    36 hlasy od 11 respondentů
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 27.3% / 3 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 18.2% / 2 hlasy
    • 9.1% / 1 hlas
    • 27.3% / 3 hlasy

    po rozkliknuti zahlavi se zobrazi pravidla battlu + anketa...
    b_C forum na kyberii
    b_C jako FB skupina
    rozbalit záhlaví
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: já se účastním natolik sporadicky, že netřeba abych se vyjadřoval :(
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: No, obecně se mi to víc líbilo, když byl b_C v začátcích - spontánní, ne tolik svázaný pravidly. Kreslilo se tehdy, když někdo nadhodil "Tak co, zakreslíme dneska?" a téma se taky vymýšlelo spontánně. Na druhou stranu si myslím, že období kolotoče kategorií a střídání character designů a dalších věcí, docela b_C obohacuje. Domnívám se, že jsme tady natolik inteligentní a citliví, že bychom oba přístupy zvládli skloubit. Kreslit víceméně "chaoticky" ve smyslu - když tu jsou lidi, když se chce a hvězdy jsou v dobré konstelaci, tak se "zakreslí". Ovšem zadavači témat by měli být zodpovědní a průběžně diskuzi tady sledovat a sledovat i zadávaná témata - a automaticky, podle citu, zadávat témata z různých kategorií. Když někdo přijde a štěkne "mám super téma!" a zadá character design, což bude za poslední týden už třeba po páté, asi bych ho poslal do tmy.

    Jinak ISIS, máš moje obrovské uznání za to, jak to tu držíš. Co se týče zadávání témat a úpravy záhlaví a tak... já bych se o to zvládnul starat, ale zrovna začátek kreslení v 18:00 je pro mě dost na houby. V tu dobu jsem při nejlepším na cestě z práce. Nebo naopak ještě v práci sedím, nebo lítám po nákupech nebo cokoliv... ale v klidu jsem schopen do Nyxu kliknout obvykle až třeba ve 20:00 nebo později. Takže pokud se nezavede "řízený chaos" i do časů, kdy se bude začínat, asi s tím moc nepomůžu :(

    Osobně si neumím představit systém pravidel, který by byl nějak exaktně specifikovaný, upravoval časy, kategorie, témata, bla bla... a dlouhodobě fungoval. b_C mi připadá dost živý a bandička z obou serverů dost nesourodá. Nikdy to nesedne všem, jen budou všici spíš zmatení "co a kdy a jak teda vlastně..." Nevím no. Můj názor.


    JOKERKA: Hihi, geniální. Jen to slunce mi tam trošku vadí (moc velké?).
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: víceméně souhlasím s podmínkama...tedkom bohuzel nemam moc casu tak se moc rozepsat nemůžu..kazdopadne to chce omezit tady
    ISIS
    ISIS --- ---
    prosím čtěte..

    mám nějaké připomínky ohledně b_C:
    1.) ode dneška až do pondělka /příštích pět dní/ budu pravděpodobně mimo počítač, takže tyto dny nebudu moct zadávat.
    2.) brzy začne další semestr a pokud se nepovede přesunout, budu mít i večerní výuku, takže tyto některé dny nebudu moct zadávat.
    3.) musím taky někdy vydělávat a mám jen večerní směny /byť jen párkrát do měsíce a nepravidelně/, takže tyto dny nebudu moct zadávat
    4.) pro jednoho člověka je každodenní péče o b_C opravdu vyčerpávající a únavná. takže ztrácím chuť a sílu zadávat.
    //moje připomínky nepramení z toho, že mám blbý den a všechno mě štve :), ale z déle trvající nespokojenosti a z pocitu, že to bez změny lepší nebude. a že nejsem jediná, komu se zdá, že to tu přes mojí veškerou snahu nefunguje...

    takže co se týče bitvení navrhuji:
    1.) opustit od každodenního zadávání bez ohledu na početnosti účastníků - a to buď tak, že:
    * omezit jen na některé dny v týdnu /formou ankety/
    * bitvit nestále - tak jak tomu bylo dřív /formou optání se v klubu, zda má dnes (zítra, pozítří...) někdo zájem/
    * bitvit nestále, ale dopředu určené dny /udělat vždy dopředu anketu na další dva týdny apod./..
    * nebo jinak, to je fuk, ale prostě nezadávat témata bez ohledu na to, jestli se vůbec někdo zapojí. /vymyslet jednu tému ke kategoriím není záležitost dvou minut, ale třeba půl hodiny a přijde mi to jako zbytečně vynaložené úsilí, když se zrovna nemá kdo účastnit.
    navíc mám pocit, že když se kreslí každý den, tak se nezapojuje tolik lidí. je to prostě příliš často. motivace se zcela vytratila a mám pocit, že už každého baví jen koukat na to, co nakreslí ostatní. a mrzí mě to a trochu mě to i štve :)

    2.) zapojit více lidí, kteří by pečovali o hladký průběh /tzn. postarali se o to, že bude téma, napsali do záhlaví, vyslali na kyberii-přijali z kyberie, případně po skončení přepostovali obrázky.

    /mám práva jen na úpravu záhlaví, takže já sama nemohu nikoho dalšího pověřit, toto je tedy na LOJZOVI, příp. ANDRASTE či CAR2Novi :) /viz práva klubu/

    //na nyxu máme i kyberiánky: JOBOTROX, MYDRIM, SIIILON, ... teď si nevybavím jména dalších :) ale jsou tu! ocenila bych, kdyby se k tomuto nějakým způsobem vyjádřili, případně to probrali ve svých řadách.

    PROSÍM ,vyjádřete se k tomu nějak /klidně obrázkem, to je fuk :)

    hezký den :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIIILON: hehe, tak ten se povedl :)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    KODLIK: ja prave jsem se taky odmlcela na dlouhou dobu. S casem mam prblemy posledni dobou porad... :-(
    SIIILON
    SIIILON --- ---
    SLAKINGLIZARD: vyborne >:)

    Btw, tato tema uz bola aj na conceptart.org fore, volala sa ze : "brain stealer"

    A tento obrazok vyhral :
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    JOKERKA: já bych se účastnila.. ale bohužel poslední dobou nemám vůbec čas.... snad nějaká témata si někdy hodím dodatečně :)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    SLAKINGLIZARD: To rozhodne :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    JOKERKA: 3 je zlaty cislo....lepsi jak kdyz se nekdo zucastni sam
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Koukam ze tema z ostudy kabat nebylo moc vyzivny :-( vazne jsme jsme se zucastnili jenom tri?
    ISIS
    ISIS --- ---
    //jinak na kyberii dnes nikdo mozkozrouta nezadal.. tak mozna ani netusili ..
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Joo, ZIMAN rulez :) Nápad výbornej ;)
    ISIS
    ISIS --- ---
    a abychom nase slovenske bratry jen nehanili :)... mame tu k obdivu cerstvou a lahodnou dodelavku Z OSTUDY KABÁTu by ZIMAN

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    děkuju vám přátelé;)
    OMN
    OMN --- ---
    BLOODRAT: nepodam...precet sem to az ted :/ a uz se mi takhle pozde nechce
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: cooo l: ) /zadani jsem sice jen prolitla, takze nevim jestli to sedi ,ale obrazek paradni :) ..

    KODLIK: jasne :) chapu.. no ja kdybych kazdy vecer v sest hledela na to, jestli to tu vypada aktivne, tak nezadam nikdy .) ...
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SLAKINGLIZARD: Zachraňuješ pověst Nyxu. Geniální.
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    SLAKINGLIZARD: :D supeeer!!! rychlovka se fakt povedla... představovala jsem si to úplně jinak, ale tím líp... :D fakt dobrý..... a ten člověk za nim nemá chybu :D povedené!

    BLOODRAT: to nee :) ale tak na tvoje obrázky se vždy ráda podívám :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    BLOODRAT: diky:) ja se drzil pravidel od kodlika..jakstaks.. a priznam se, ze moc v tech potvorach prehled nemam
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SLAKINGLIZARD: Beru to s rezervou a cením si fantasie cloveka, který nemá predstavu Mozkozrouta (v originale Mindflayer) pokroucenou definici pravidly Dungeons&Dragons jako humanoida s chobotnici namisto hlavy :o)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    KODLIK: Proklatě, ja se snad naučím na stará kolena červenat :o)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    je to taková rychlovka, berte to s rezervou

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam