• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS
    ISIS --- ---
    mně zasychá tuš.. za chvilku taky hodím..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    KODLIK: dík
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    HARAKOCZKA: :D supeeer!!! skvělej nápad ! :))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    napadl mě obrázek k včerejšímu tématu, bohužel až dnes. snad se nebudete zlobit...
    Image Hosted by ImageShack.us
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    ORBIT: To by me zajimalo cim... Ja jsem tu byla kdyz to Lojza zalozil a prislo mi to jiny. Ted je tu hromada povidani mezi, temata se valej jak velka reka a to pekne silena. Mam to porad zabookovane, ponevadz naivne myslim, ze bych se zase nekdy mohla zucastnit.
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    GANDHI: ten moc štěstí neměl, jestli z něj zbylo jen toho :) ... pěkné ! doufám, že se budeš zapojovat takhle častěji !
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    GANDHI: :o)))
    ISIS
    ISIS --- ---
    chtěla jsem se ještě dodatečně zapojit.. ale alkohol je mocný a já bezmocná :D ..snad se ještě zmůžu......
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Docela by me zajimaly osudy lidi co sem aktivne prispivaji. Myslim, ze by to mohlo byt zajimave.
    Ale to asi radeji v poste

    Tenhle klub je na nyxu necim zvlastni. Asi to neumim presne pojmenovat, ale je mi to velmi blizke.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    JOBOTROX: to znám ;) tak doufám, že něco vyvedeš :)
    JOBOTROX
    JOBOTROX --- ---
    KODLIK: v pohode :) ja len ze kukam na temu a potom o chvilu ina a na tu co predtym bola som hned zabudol ,bohovska pamet:D
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    JOBOTROX: doufala jsem, že si toho nikdo nevšiml... :D hned mě pak napadlo tohle a přišlo mi to lepší... ale jestli se ti více líbila ta předtim, tak jak je libo :) potěší mě obojí ;)
    JOBOTROX
    JOBOTROX --- ---
    KODLIK: nedal si inu temu predtym ci sa mi sniva? :)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    volné téma: V ZAJETÍ ŽRALOČÍHO CHŘTÁNU
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    ISIS: přesně tak :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    KODLIK: at si to treba unbookne, kdyz se mu tu nelibi :) jeho problem
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    škoda, že se moc lidí nezapojuje....
    ORBIT: pěkné téma.. bavilo mě :)
    OMN: z tebe mám pocit, že si pořád na něco stěžuješ! na témata, hodnocení .... tak jednou vymysli něco ty, nebo zhodnoť... navíc máš kreslit pro radost, ne?
    ISIS: LOJZA: díky
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Wow pekne obrazky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam