• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak dáme téma od barkyy: "venusin pahorek"
    ISIS
    ISIS --- ---
    já letím do školy za chvilku.. tak ti klidně zadám :) chceš nějaký environment nebo spíš creature nebo volně?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    hrome to je mrtvo, hele děcka bude nějaký téma na dnešek ? Trošku jsem to zas přehnal s čajem a jedu jak motorová myš - když Alláh a manželka dá a budu mít večer čas, rád bych dělal čmaryky čmaryky :-D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    kuju, můžete si vybrat, který lovec je hlavní hrdina a který dva mu dělaj jen křáčí... Nemohl jsem se rozhodnout, co přesně hodit na papír, tak jsem si dal trojitou dávku, kdyby nedorazili kolegové, bylo by toho víc:-) přesně můj problém...
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    RIVEEK: Parada. Jsem zvedav na dneska druhou varku.
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    RIVEEK: :-DD super!;-)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    tak hola ! Kde jsou lovci ?
    Přišel jsem dnes do práce o hodinku dřív a spíchnul vám takovou blbilnku :

    Ještě mě napadlo si to zkrátit na Love v tunelu, ale to se smí prezentovat až od desíti večer a přeci jen sem chodí i děcka nepolíbený, za ruku nevedený... :-o
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    jj, me volnej cas sezralo danovy papirovani:/
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ORBIT : carrrramba ! Pro pet ran do cepice! Mam asi 150 napadu jak to pojmout a 0 casu na zpracovani :-((( Zitra mi to snad vyjde...
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ISIS: Vzdyt to nemusi byt tema na jeden den Vetsina lidi nema cas hned. Stejne jako posledni tema. Par dnu to tu polezi a pak prijde dalsi napad a dalsi tema ..
    ISIS
    ISIS --- ---
    ORBIT: jaaaj a ja mam napad a nemam ho kdy kreslit :( ..tak dodam nejak pozdeji

    noale mam radost, ze je tema! 8)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Hmm, chybí tu téma :)

    Lovec v tunelu

    Temnota, tma a obludy v ní je podle mě natolik nosné téma, že ho není třeba příliš omezovat.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    LOJZA: A to jsem se na to ani nedival. Asi me to dobre naucili jeste na zakladce ;)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    LOJZA: ;o)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    BARKAA: Uaaaa!! Boží ;) ...green meat, hehe ;))
    ORBIT: To je skoro jako koláž přírodopisu a občanské nauky ;)
    BARKAA: Možná ;) Nebo nakreslíme šipky křídou? :))
    RIVEEK: Souhlas ;))
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ORBIT: to je presny :))
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    RIVEEK: :-O nooo.. tak tedy dekuji;o)
    a co se tyce rata, souhlasim. je uzasne napadity a ty fixky ho poslouchaji na slovo:-))
    ISIS
    ISIS --- ---
    RIVEEK: :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ORBIT: to vis, muza se taha s kde kym, tak se nediv, ze na tebe nema porad cas .)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    BARKAA : prispivam malo, sleduju dlouho - muzy se muzou urvat, ale není cas :-(
    Jako tvoje inkousty a Bloodratovo fixky, to kdo nevidel, jako by nezil ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam