• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: :) já aano! .. myslíme, že by neměl být problém .pokud bude, tak psa přestrojíme .) neboj
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: ten by moh bejt tak trochu jedenáctej:)
    taky umí tlapama...občas...něco:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: počítáte se psem?:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    těším se ,dětičky moje. mám na sebou veelkou plachtu z papíru a spoustu malovátek :)

    zítra nám davide domluví rezervaci. zatím je nás deset, tak doufám, že se minimálně jeden přidá.. jedenáctka je mnohem lepší číslo.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    LOJZA: pim pim*:)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ORBIT: Děkuji za připomenutí & připomínám i já pro všechny z blízka i z daleka, zapomnětlivé i pamatující si:

    Tuto sobotu od 16:00 v hospodě U Pecků koná se

    AFTERPARTY III.

    Skicáky, lina a rydla, pastelky, vodovky, tužky, fixy, korálky... všechno s sebou ;)
    Těší se na vás tetička Isis a strejda Lojza :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Téma: Setkání přátel tuhy. Papír, tužky, pivo a víno. Sobotní večer U Pecků.

    Aneb nakreslíme si budoucnost ;)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ORBIT, ISIS
    dekuji :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BARKAA: Teď to chvilku potrvá, sem tam přes Město jezdím, ale třeba se mi povede trefit termín. Uvidíme ;o)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Literka je na takové akce ideální- mám o víkendu taky volno, tak když budeš mít čas a chuť, ,dej vědět do pošty :o)
    ISIS
    ISIS --- ---
    TUILE: heheh, dobree :) .. no tak dostan scanner k chickenmanovi .)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ISIS: no jo, to bych to v záchvatu finišování v práci a odchodu o hodinu dřív nesměl zapomenout odeslat :-(((
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    SLAKINGLIZARD: Tak na to umim jen: Husty ;)
    TUILE: No to je super komix ;) Pekne
    TUILE
    TUILE --- ---
    konecne sem se dostala k pastelkam a ke skenru.

    co se deje v krave


    zvrhly kvetinac


    este mam doma ciknmena, ale toho ke skenru nedostanu, protoze uz je nekde prilepenej.
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: tak tak:D
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: :D tomu rikam trefa do cernyho s tou temou ! prilis mlady princ ma peknou hracku .)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ORBIT: jelikož vím, že to nezbládnu..tak ukážu aspon starej obraz..nahráls mi do noty:)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Téma: Loutkové divadlo se zlým kašpárkem, hloupou princeznou a příliš mladým princem.
    ISIS
    ISIS --- ---
    RIVEEK: nic mi nedoslo.. zitra jsem do deviti ve skole :( ..tak staci kdyz das sem do diskuze a holt se s tim nejak musite poprat kdyztak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam