• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    LOJZA: je já bych ráda, ale momentálně doma bez netu:ú když stihnu téma tak zejtra možná bych paprskla svůj výplod
    pim pim*
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Tak jak, zakreslíme dnes? Dal bych si nějaký environment nebo creature design...
    Máte někdo téma? Rozjel bych to od 21:00 do půnoci...
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    no, povedene tedy, strejdo lojziku;-))
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nástěnka aktuálně teď velmi dobrá= krysí doupě hlásí spokojenost.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    přátelé bylo to boží:)
    potkat vás naživo mě též velmi potěšilo (až na stress z nestíhání poslední půlhodinku sem se veelmi bavila)
    tak doufám, že si to někdy zopáknem - zůčastnim se ráda)
    pif puff*sju
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    ISIS: juuuu:o)
    LOJZA: e-e..:-(((
    nesedi mi to sem. zvolila bych mensi a jen tucny styl pisma tech nadpisu. a hlavne bez ovalku. tu zlutou bych pouzila maximalne na barvu pisma....:o)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: ještě jenom dodatek k fotkám: ty dvě poslední s tím překrásným hermelínem se tam nakopírovaly omylem navíc... //takový hermelínek umím jenom já :P
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: No, když se to bude nelíbit víc lidem, třeba někoho vyprovokuju, aby navrhnul design vlastní ;)

    Co se maratonu týče... Začneme obsazovat sloty jednotlivými zájemci? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: :) hele mně to přijde nesourodý s tím vrchním a celkově divný ..ale zas jen kvůli mě to nemá smysl předělávat, pokud ostatním nevadí :) já si zvyknu asi na cokoli /pokud to nemá křiklavé pozadí že mě bolí oči po přečtení prvních pěti slov.. .)

    spíš bych řešila maratooon :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Ňák takhle? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: určitě.. šlo by to ještě vycentrovat? .) /škemrá aleš s megaširokým monitorem heh
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Co takhle? Lepší? Myslím na výšku...
    ISIS
    ISIS --- ---
    /dobre.. mne se to proste nelibi 0:) ty ovalky
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Ono je skoro stejně dlouhé, jako to původní. Ale i to mě štvalo :D
    Ale když připlácneme žlutý banner "Téma" o něco výš a Crossover přesuneme na nástěnku, tak by to šlo, což?
    A nebo uvidíme... třeba to ještě nějak pošolichám & upravím... :/
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: je to šiiiileně dlouhee :) .. zmenšit ty žluté věci? netuším. každopandě to bude šecky štvát a nikdo nám sem nepoleze :P

    já mám rozdělané nějaké crossovery se SIIILONEM, ale nějak se nemůžu pohnout 0:)

    ráda však někomu rozdělám/dodělám, včéra mě to totálně chytlo :D -zjistila jsem, že crossover asi bude moje parketa /škoda, že se tím nedá živit :(
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Nový design záhlaví
    Kdyby vás nějak moc sralo, že je to tak dlouhé, navrhněte, jak ho zkrátit...
    (Hraje ještě někdo Crossover? Nedáme ho na nástěnku?)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Heský vobrázky :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak fotky jsou des :/ ..ale obrazky budou dobry.. jen musite pockat na svetlo 0:)

    http://yshish.rajce.idnes.cz/b_C3/
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ty fotky vypadaj uuuzasne..skoda ze mi to nevyslo:(
    ISIS
    ISIS --- ---
    BARKAA: hohoo :) ..taky dame fotky, jen skocim pro rohlicky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam