• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: a co je mobil? mluvici kalkulacka :P
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZA: no a je to tady - ani nedokážu nakreslit mobil, aby nevypadal jako kalkulačka :(
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    HARAKOCZKA: Ježiš, až po přečtení komentáře od ISIS mi došlo, že to není vendetta tužek na chudákovi kalkulačce! :D :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: :D :D ..pouzijem jako logo nasich dalsich seslosti! pro vystrahu vsem mobilum hahahaa!
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: nemohl jsem si pomoci...
    Image Hosted by ImageShack.us
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: 0:) aano
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZA: výbordelně. to jsem rád.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: No, a tak nějak... na oslavu, kick-off, a vůbec :)

    HARAKOCZKA: Výrazně lepší :))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: ano, ano. kajícně se přiznávám.

    Nikdo odsud nekrade ani jinak nepřipravuje lidi o mobily. O svůj jsem přišel až mnohem později, než skočil sraz. A to v tramvaji. Proto se bojte jedině MHD. Naopak na srazy choďte, vaše mobily tam budou v bezpečí.

    ISIS: lepší?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    LOJZA: hahah:)))dobré - to bych ani netipla...pro inspiraci, to chápu:.))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    HARAKOCZKA: hm....pech no:/
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: OMG, už jsem zase přišel o panáky! :)) ...teda vlastně jen o ty pozdní rundy. Já si dal absinth hned na nastartování ;))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: naštěstí předchozí sešlost byla zřejmě decentnější - musel jsem se jít ještě dorazit do další hospody... co bych neudělal pro nocování v tramvaji a obšťastnění nějakého dobrodince, který mi pomohl od přebytečné zátěže...
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: hej takhle to s tim mobilem nesmis podavat, jeste nam odradis pripadne zajemce, ze dostanou strach, ze jim vezmem mobil stetcem a tusi a pak ho dame vrchnimu vymenou za prilis dlouhy ucet nebo tak neco .) ..... o mobil si preci prisel az potom nekde jinde :P
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    HARAKOCZKA: jojo,,taková sem jáchachaa:)) "Sju dělá Oipooik" hlavně po víc jak třech promile:D

    celý to odstartovala LEON_CHAMEAU s těma jejíma rumíčkama:)))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    HARAKOCZKA: já sem se taky staděla...tak sem se stihla celkem rychle opít, pak už sem se nestyděla....to až druhej den - a když sem viděla ty fotky:)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ORBIT: mě to posledně stálo mobil... ale nestěžuju si. snad se přístě zadaří ;)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    HARAKOCZKA: Stud je třeba překonati. Bylo fajn všechny tyhle lidičky poznat naživo. Zkratka stalo to za to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam