• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Hmm, já u toho budu u nás na venkově asi spíš vínečkovat a šíšovat :) Ale pivečko by ke kreslení šlo taky, proč ne ;))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    poďte rači na pivo:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Nejakych tem by som sa mohla zucastnit aj ja, ak ma prilis nevycerpa moja neter :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Wow :)) Tak to ať si Mirex kouká udělat čas i na afterparty teda ;)
    ISIS: Jasan ;)

    A vlastně to all: předběžné avízo - Afterparty IV. bude 19. 4. (neděle) od 16:00 opět U Pecků (dám to po maratonu i do záhlaví).
    ISIS
    ISIS --- ---
    sakra ted mi doslo ze v promeskam zahajeni asi budu jeste v crossu :/ ..ach :( lojza mi ale posle sms tema a ja stejne nakreslim! :P
    ISIS
    ISIS --- ---
    JOBOTROX taky že zadá nějaké témy :) a možná si zaběhá i ó mocný ORMOŠ! :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    !!!bacha, z kyberie mi od MIREXe prave prislo na gmail 8 tem!! 8) nebudu to cist dokud neprijde jejich cas. takze do vsech mezer v tabulce muzem doplnit mirexe a kdyby pripadne nejaka byla divna tak jeste zbyde nahradni :D
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: no jiste!;-)) ale ty, doufam, tez:o)
    LOJZA: tak to je holt budes muset dokreslit;-) anebo si nekomu rekni, at te v noci propleskne:-P
    TANAIS: no pockat, pockat.. ja se uz ted tesim, co napaditeho a vtipneho nam zase nakreslis ty;o)

    no, snad nebude vadit, kdyz se zase budou obrazky doposilat s lehkym zpozdenim, ale jen aby kreslil aspon nekdo! jsem zvedava na vyplody nasich unavenych mysli;-))
    ISIS
    ISIS --- ---
    mám strach o kyberii :(
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOJZA: výmluvy!
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Já bych taky zkusil 24 hodinovku, ale jak se znám, tak k ránu asi lehce vytuhnu a 1 - 2 témata nezvládnu :(
    KNOXVILLE
    KNOXVILLE --- ---
    rád bych skusil pár prvních, nějak ráno ale jedu pryč...
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    já bych se chtěla zapojit alespoň na 1 nebo 2 témata... ale nevim nevim... čeká mě příprava na praktickou.. tak uvidíme.....
    ISIS
    ISIS --- ---
    já plánuji 24 jako posledně :P ...

    a osobně preferuji jednu tému každé dvě hodiny, to člověk nestihne usnout.. čtyři je příliš moc, vzhledem k tomu, jak málo mi zabere každý obrázek ,to bych do zadání další témy vytuhla.. myslím, že kdo chce kreslit každé 4 hodiny, tak holt některé témy vynechá. nebo ne?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    STRYX: já už zase ne:( možná stihnu první téma, ale nevim, nevim...
    STRYX
    STRYX --- ---
    BARKAA: Skvele! :o) Doufam, ze na cely maraton? ;o)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: ja se hlasim!=o)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    LOJZA: nooo.... huuumhmm.. proc ne:o) aspon se stihnu mezitim ucit nebo aspon vytahnout petanque;-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    A kdo se vlastne planujete zucastnit? :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Tak neni problem zadat jeste nejake dalsi tema, pokud se ty ostatni do zacatku nezaplni. Jinak pocet 6/12 je mi celkem jedno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam