• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    HARAKOCZKA: pěkný....:) úplně mi to v tomhle počasí přináší optimismus :)

    ISIS: tak jaká byla vernisáž? :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: chachachachá:D
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: cha, je to pravda trosku vetsi, ale ty detaily si o to zaslouzi.)

    HARAKOCZKA: :D nema chybu!!

    vysokou laťku nasadili panáčkové, vysokou.. :ú
    ISIS
    ISIS --- ---
    KYBERIA:
    by KYBERBUBUS:

    BARKAA
    BARKAA --- ---
    LOJZA: no me tedy ten cmelda:o)
    HARAKOCZKA: no covece, dobry;o)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    HARAKOCZKA: ;D dostaly mě tulící se trojlístky :)) Ložtomiloušké :))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HARAKOCZKA: ještě je tedy otázka, jestli mě vůbec něco smysluplného napadne...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: a víš, že možná ano. Já nebudu mít přes víkend žádný volný čas (nebo alespoň ne tolik, aby to stálo za řeč), kdežto v pondělí mám dovolenou ;)

    každopádně jeden mimosoutěžní (je to už starší obrázek do kterého jsem jen přidal text):
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: jestli ti pomůže když prodloužíme termín, tak myslím že neeni problem .)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NYX: a kdo jiný? Ostatně já se stal spíše kvůli ostatním, vzhledem k tomu, že se nezvládnu zapojit.
    ISIS
    ISIS --- ---
    losbastardos má dneska tu svoji vernisáž.. chystá se tam někdo?? začíná za devět minut eh .) ....

    holečkova 17,praha 5 smichov.hospoda se menuje Lalibela.. od zast. švandovo divadlo)

    já se tam sice sama bojim.. ale něco mi řiká že to bude stát za to :) takže .. vyrážíím..
    ISIS
    ISIS --- ---
    KODLIK: kecy stranou a kreslit!! >:)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    to je pěkný téma :) pár věcí mě napadá.... to moje bude sice nepoužitelný, protože si rozumim nejvíc s tužkou.. ale i tak se asi zapojim :)
    NYX
    NYX --- ---
    HARAKOCZKA: [jestli do toho teda muzu kecat :-)] je to jedno, klidne bez textu, ktery se tam asi stejne napise nejak nad/pod to v zavislosti na pricine toho vypadku :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: česky nebo anglicky? nebo obojí?
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    ISIS: to zni fajn...snad neco stihnu udelat. :)
    AILAS
    AILAS --- ---
    ISIS: ja bych se zas rad podival jak tvorite, minule se mi to libilo. :) Nicmene tuhle nedeli navecer nemuzu.
    ISIS
    ISIS --- ---
    téma: ERROR PAGE pro nyx.cz

    jinak řečeno: prostě něco, co by se ukazovalo v případě, že dojde k nějaké chybě, která brání v zobrazení čehokoliv užitečného...

    Nyx by si představoval něco tak roztomilého, že by se lidé na výpadky takřka až těšili ;)

    inspirace:
    twitter ma Failwhale:
    http://blog.metaroll.com/wp-content/uploads/2008/08/failwhale.jpg
    a v poslední době i další:
    http://nodependenciesnologo.files.wordpress.com/2008/02/twitter-error-various.png
    http://nodependenciesnologo.files.wordpress.com/2008/02/twitter-error-upside.jpg

    termín: neděle (19. 4. 2009) 24:00
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: Výborně ;) Vyhlašuj! Hurádo! :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    no ono se to na tu afterparty myslim prilis nehodí :/ ..já bych to tedy vyhlásila hned teď po lojzoschválení a čas dala do neděle?? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam