• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: ne, nechtěl jsem. čmárám jinak než aby to bylo dobré a pak ta moje zvrhlá mysl... navíc nepoužívám barvy (nějak si s nimi nerozumím). a pak jsem si nechal utéci deadline. a Madlenka je kamárádka. ale prostě... prostě jsem si nemohl pomoci:
    Image Hosted by ImageShack.us
    _JOLA_
    _JOLA_ --- ---
    No tak ještě jednou...jsem napoprvý postla jinej vobrázek...ups o.O

    Již delší dobu se tady neobjevil nějakej vobrázek, takže aby tady bylo aspoň něco, předkládám svůj chabý pokus. Přestože to stále vypadá divoce, rozpolceně a jánevimcovšecko, vrtala jsem se v tom docela drahnou chvíli. Nebylo to pouhých 20 minut, jak je u mě zvykem...
    Nicméně, je to pro dnešek moje maximum.
    Nebijte mě! :D:D
    ISIS
    ISIS --- ---
    GANDHI: .)
    LOJZA: tady umi taky kazdy jenom vzdychat :P ...

    myslete si co chcete, ale kazda tema se da nejak vtipne zpracovat ,jste rozmazleni haranti akorat, naplacat vsem ! :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    takovyhle tema...to si zada nejakou perverzi za trest:))) "bez obliceje" primo laka.)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ISIS: strejdův Sunův povzdech myslím docela chápu :) Asi nejde o to, že se tu nic neděje a o Madeline :) Spíš to téma :) Není to nic jednoduchého.
    ISIS
    ISIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: a co jako ..se tu nic nedeje a madeline si tu prosi obrazek. tak proc ne? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ISIS: šmarja...
    ISIS
    ISIS --- ---
    takže se kreslí chlapec s flétnou:

    "Představte si chlapce, cca 20letého, s hnědými vlnitými /ne kudrnatými/ vlasy - délka tak k uším - je polonahý, na sobě má pouze koženou suknici béžové barvy, sedí v tureckém sedu a hraje na zobcovou flétnu. Suknice je až na zem, příp. pár čísel nad zem. Akademickou malbu nepožaduji, to ne ... :o) kdyby to šlo udělat spíš "něcojakovesnu" - rozostřené, bylo by to fajn + á la postave bez obličeje. Dokázal by to někdo ? Díky" /MADELEINE

    dala jsem to i na kybču. uzavírka: 7. 9. 2009 24:12 :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ISIS: Suknice je až na zem, příp. pár čísel nad zem. Akademickou malbu nepožaduji, to ne ... :o) kdyby to šlo udělat spíš "něcojakovesnu" - rozostřené, bylo by to fajn + á la postave bez obličeje.

    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    doporucuji Robert GRAVES - Řecké mýty. moje nejoblibenejsi knizka. a zrovna o tomhle :-)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    DAVIDE: Nie vsade, predpokladam. Ale ma prekvapuje, ze prave tuto ano :) Krajina pohanov!
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    tak kdysi byly jenom bohyne a jenom samanky. chlapy byli jenom na obeti. takzvana svata trojice ted je prevzana z starych dob, kdy to bylo starena, matka a panna.
    ISIS
    ISIS --- ---
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Trosku robim reserse a- WOOOW!

    "While some cultures have had higher numbers of male shamans, others such as native Korean and some African Nguni cultures have had a preference for females. Recent archaeological evidence suggests that the earliest known shamans—dating to the Upper Paleolithic era in what is now the Czech Republic—were women"

    Takze tema sadla :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: hezky pěkně
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Zaneprázdněn prací...snad zítra (dneska)
    ISIS
    ISIS --- ---
    /uz to mate na kybce .)
    KODLIK
    KODLIK --- ---
    tak já taky přidávám mojí šamanku....

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    hééj šamanku určitě udělám..teď mám trošku práce..ale snad dneska vložim
    ISIS
    ISIS --- ---
    MADELEINE: pokud ta suknice muze byt delsi ,aby se nemuselo kreslit to pod ni .) a pokud neni podminkou, ze to musi byt pekny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam