• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LORD_SHAPER: no paráda! :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    LORD_SHAPER: Odvážné! Tohle bych se svou zvrácenou fantazií rozhodně neměl šanci vymyslet :o)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Inspirovalo mě téma a tak jsme tomu dal v práci minutu... a stejně neodolám.

    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    JUDAS: Este k tomu so sankami!!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLOODRAT: no aby ne.. tam si potrpi na prasarny.. jeden deviant vedle druhyho :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BLOODRAT: Zatraceně těžká konkurence!
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HARAKOCZKA: To víš, na Ladu máme málokdo.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    LEON_CHAMEAU: Tak nějak jsem to zhruba v hlavě měl, když jsem to kreslil :o)

    Maličká pikantnost - po zveřejnění tohohle obrázku na Deviantu mi vyletěly pageviews na 666 :o)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: děkuji:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: :D bezvaa..!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    BLOODRAT: Celkom slusna spolupraca dvoch podnikov. Jeden dodava material druhemu. Mi nejak pripomenulo vraha z Fleet street a kolaciky :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BLOODRAT: kuju:)

    ale právě, že některé kousky přečuhují...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HARAKOCZKA: Dobrý :o) Mě se líbí, jak už je tam "vešlá".

    Jinak mám samozřejmě radost, samé violence/gore nápady! Takové sluníčko, tohle téma tady :o)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ha! Díky všem :o) Neměl jsem teď moc čas, takže je to jen rychlovka propiskou z práce a jsem rád, že se líbí (hnusí) :o)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    mno, nevim jestli můžu. nevešel jsem se do jednoho obrázku a čmáral jsem to včera v hospodě, tak to podle toho vypadá... (na druhou stranu, nejsem si jist, jestli by to za střízliva bylo lepší)
    Image Hosted by ImageShack.us
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    hehe, já se dneska celkem dobře pobavila :D
    bezva, pánové! ;)
    kdo další? :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLOODRAT: omg.. a ja si rikal ze to co jsem zacal je mozna moc hnus.. tohle je megahnus.. :D Ale palec nahoru jak to jen jde.. dobra prace!
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    BLOODRAT: Hodně brutus! :) A je tam schováno pár zajímavých věcí, tož *thumb up*
    ISIS
    ISIS --- ---
    ZRADA: a prostitutka je li-bo-vaa! :D
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Vida, ani jsem nemusel nic kreslit, je to Lada z jednoho serveru, to vidíte sami.

    (Ale abych vás nebalamutil: ISIS říká, že to je recyklace, tak řekněme recyklace a nikoli vykrádačka :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam