• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    /heh, a nejvtipnejsi je, jak tema vzniklo! :) ..jsme se takhle jednou s robotjoxem domluvili ,ze ja vymyslim 10 podstatnych a on 10 pridavnych jmen a naraz si je vzajemne posleme. pak spojime podle cisel k sobe a budeme mit 10 tem... moc dobre to nevyslo /ackoli neobarokový ninja .)/.. takze pak jsme zkouseli dalsi slovni druhy atp. ale ted jsem jen narychlo sahla na ten prvni seznam a vzala tri po sobe jdouci podstatna jmena a dala je do uvozovek :D ..priste bychom mohli vzit treba posledni tri pridavna .))
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLOODRAT: dikes

    U me jasne bloodrat za nyx a fito za kyberii.. ale vsechno zajimavy 'kusy'.. tohle bylo fakt juicy tema :) mlask a dobrou noc vsem!
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    JUDAS: To nejlepší na konec...hodně jsem byl zvědavý, co vytvoříš, a to čekání za to stálo :o)
    A Fito z kyberie je taktéž můj favorit, i když ten řezník je hodně volně pojatý.
    ISIS
    ISIS --- ---
    JUDAS: pro dnešek zase odpuštěno :) super! a štěstí, že už je po desáté :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    mno a jaaaaaaaaa se zase malicko zapomel :D



    klik na obrazek vede na vetsi nahled na deviantu.
    ISIS
    ISIS --- ---
    a ještě kyba mešká.. teda KYBERBUBUS z kyby mešká:

    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    ISIS: já se s tim nikdy nějak neučil... ale asi to bude třeba
    ISIS
    ISIS --- ---
    hohoo, další kyberia 8)

    by FITO:
    ISIS
    ISIS --- ---
    ONDRUCH: to ja zas joo .)
    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    ISIS: Když já a PS nejsme zrovna kamarádi :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    //ale jde to pak v PS vybělit :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    LOJZA: a když se rozteče tuš, tak taky ne .)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    ONDRUCH: Jestli chceš vykulené, nakresli je tak, aby se okraje duhovky nedotýkaly víček (aby byly obklopeny bělmem). Když jsou duhovky částečně za víčkem schované, nebo se ho dotýkají, nefunguje to.
    ISIS
    ISIS --- ---
    a hurájupíkonečně i nějaká ta kyberia:

    by sn0wcr4sh
    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    ISIS: chtěl jsem udělat strachem vykulené velké zorničky a nějak jsem to přepísk O:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ONDRUCH: BEEZVAA! :) škoda maličko těch jejích začerněných očích ..strachem vykulená bělma by jí seděla lépe .) ,ale i tak super!
    METALLIAN: pěkně pěkněě, navíc radost že vidím nové betličky a betliče! 8)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    LEON_CHAMEAU: dekuji :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    ORBIT: Tiez mam, s podobnym zamerom sebavyjadrovania sa ;) Vela zabavy prajem!
    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    BLOODRAT: Koza lechce bachratá vlivem roztřepené násadky :-/ asi na to příliš tlačím. Ale díky ;) Však ten tvůj byl taky parádní.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ONDRUCH: Stylové! Palec nahoru za atmosféru, kozu a moudí!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam