• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ALESH: a poctive myskou! .)
    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    ALESH: ohohoho :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    Tak jsem po dlouhe dobe otevrel malovani. A ozivil svuj skill zachazeni s tuzkou a kyblikem!

    ISIS
    ISIS --- ---
    kyba hlásí tému na tento víkend:
    "vitazoslavne smejuci sa batman"

    tema by generator
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    BUBBLE: Zacina to nabyvat monstroznich rozmeru, kde se tam schova komorni atmosfera?
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    Milí přátelé.
    pokud máte příští čtvrtek večer volno, jste z prahy a rádi byste se kreativně vyřádili ve společnosti ostatních, rád bych vás pozval na výtvarný workshop KOLOR4.

    [ KOLOR 4 / workshopworkshop / 4.2.2010 / CR - Praha - Klub K4, Celetná 20 ]

    Battle na místě povolen a podporován.
    Těšíme se na vás :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: tak uz je tam mate vsichni. celkem je jich skoro 30 ! 8) vetsina od litevcanu... myslim, ze nas i s celou kyberii polozili na lopatky a zahrabali do zeme :P

    tu aspon z kybe:
    by eno:


    by fito:


    by d:


    by KYBERBUBUS:
    ISIS
    ISIS --- ---
    /ninja prosi, kdo jste na fejzbuku, necht vlozite do udalosti s dnesni temou svoje dila.. ze at ji litevci veri, ze se to fakt kresli i tady :P diks
    http://www.facebook.com/event.php?eid=318875466112
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ISIS: Jestli je na Kyberii, tak se nezdráhej zeptat též. Fackbook zatím stále mlčí.
    ISIS
    ISIS --- ---
    BLOODRAT: :D tak pak dej vedet.. ja jsem konecne online, tak uz budu smerovat slovenske holuby na zapad
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nějak nechápu, Ninj poslala po Facebooku pozvánku na event "why is earth rounded", tedy to co jsme jeli včera. Napsal jsem jí což to znamená a čekám na odpověď :o)
    ONDRUCH
    ONDRUCH --- ---
    ISIS: když to tam zahlédnu, dám to sem.. ale nic nezaručuju :P
    ISIS
    ISIS --- ---
    /a ja doufam, ze to sem pak nekdo hodi, protoze budu v praci :/ nebo ze to nina da aspon na kybu a nekdo z vas to tam uvidiii .)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Vzhledem k tomu, že jsem v práci do sedmi jedu na tu deadly dedlajnu :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    NINJ: The challenging deadline since start at 17 will be to do the pics in one hour. But the deadly deadline will be to midnight. The theme will be set at 17.05 :)
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    ONDRUCH: myslim ze to vecsina ludi nevie, no v discworlde to je ukradnute z hinduistickej mytologie
    http://img20.imageshack.us/img20/1636/myth231acopy5680365.jpg
    ISIS
    ISIS --- ---
    NINJ z kyberie nam pise:

    Nina T. 27 leden v 2:01
    "Guys I'm in Lithuatnia now, talking part in a project "Play to get it out". It's basically based on drama, but in this case we must think a lot of symbolics, metaphores, and associations, so that it could be interesting to include our battlefield to it. Tomorrow (sometimes during the morning) we will set a topic here, ...so that we can participate. The deadline will be at midnight (23:59 at 27th of jan.) , so if you will have an hour free during the day or evening, check it up pls. so that we broader our impact! Guys do not hesitate, this time it's more about your thinking that the esthetics!"

    /akorat teta iš bude ráno spinkat a tému vám sem dá nějak v průběhu dne.. 0:) no co.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    JUDAS: Dík, ale za toto se spíš hanbím. Ono je to taky tím, že tentokrát jsem jel od začátku do konce tabletem. Standartně postupuju tužka papír - scan - upload ( ale když už jsem ten tablet po roce rozhejbal, tak proč ho nevyužít...příště už bude jenom lépe:)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    JUDAS: Dobrej nápad a skvělý provedení, v jednoduchosti je síla :o)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    BLOODRAT: hodne dobry.. me to zadani prislo taky jak ze zemeplochy.. hehe.. very goood
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam