• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    povedena brick session :) a neverte tomu co pisou - brontosauri existovali!!!!

    DAVIDE: ja mam rehab-home-office :D
    VLK_OBECNY
    VLK_OBECNY --- ---
    TUILE: tak aspon opilec ocenil ten zapas s tym ci ide snurka spodkom alebo vrchom a ako ju vlastne nakreslit :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    snerovani mi hned v metru pochvalil nejakej opilec. ostatni se stydeli, pac opioli nebyli :) ale mohli na nem oci nechat.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    tak moje výtvory:





    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    DAVIDE: to máte z toho, že jste byli nedochlastaný a museli jste jít ještě do další hospody.
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    jinak mi je pekne zle
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    ha ha!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Ja dnes dodatocne.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    včera ke mě do mobilu DAVIDE a ISIS:
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    muj nejdelsi prispevek za dva roky na nyxu :-D
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    trosku bych to jeste upravil. dva vychody z metra. dejte se tim, kde jsou normalni schody. ten cocacola billboard je prave na tu hospodu u pecku. je pres celej barak, tak si to urcite vsimnete. a nezapomente, ze pres zahradku! jsou tam totiz dve hospody u pecku.
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak jokerka odpadava :( ..nicemene .dalsich par lidi prislibilo ucast!! :) .jestli to vyjde, bude nas snad opravdu 16! tesim se, deticky moje :)

    ..jeste jednou pripominam. vysocanska metro - ma 2(!) vylezy. tak se vydejte tim spravnym.) ..eskalatory nahoru. pak vlevo! a za dvermi ven sejdete doprava pres parkovistatko k bilboardu coca cola (tusim ze tam je a uvidite U pecku! a tam pres zahradku dovnitr dolu a dozaadu k velkemu stolu .pripadne se ptejte po rezervaci na 16 lidi.) a nebo volejte yšiš.. snad vas uslysim .)

    jestli najdu kridu ,udelam sipku na chodnicek.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    stíhám nejdříve na sedmou:(
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: snad jo. Mám to v plánu. A na klubíčko se budu těšit:-)
    ISIS
    ISIS --- ---
    HARAKOCZKA: no jestli se vokazes v nedeli, tak ti nejaky odgumuju.. nebo je prekreslim na klubicko .))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    DAVIDE: si z toho nic nedělej. Já už těch puntíků mám...
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    :-(
    ISIS
    ISIS --- ---
    ..na papir. a budes ho muset zakomponovat do temy!!
    ISIS
    ISIS --- ---
    DAVIDE: helee, nezpochybnuj joo :P ..nebo dostanes cernej puntik!
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    ISIS: a je to vubec potreba? i tak tam nakonec bude kazdej kreslit co se mu zachce,ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam