• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    ISIS
    ISIS --- ---
    KOTENCE: tady jeden 'hipster z chobotnicej vole na temu Hlavonozci v hlave' od id osem z kyberie:

    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TWORBO: to je hezký! škoda, že jsem nikdy neměla tablet v ruce. Vypadá to, že mnoho věci usnadňuje.
    RIVEEK: super, vtipný
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    RAW Real Art Wrestling
    http://www.r-a-w.cz/
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    KOTENCE: tadááá : tak tady taková klasika na téma "otázka, kterou si žádná rozumná žena nikdy v životě nepoloží..."
    fixka v práci během oběda

    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ISIS: tak to abych začala kreslit, když jsem to vymyslela :-)
    ISIS
    ISIS --- ---
    KOTENCE: jasne ,super. jdu to hodit na kybu!
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    KOTENCE: Fhtagn !
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    co hlavonožci v hlavě?
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak co ,dame dalsi?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TANAIS: Wow, super! Díky!

    Ale dokážu si představit Slakina, jak tohle téma ztvární v barvě stylem sobě vlastním na ploše 2x1 metr, to bych si dal do obyvačky.
    Pak mě ještě napadla taková nekonečná Uroboros somička, jak si budou zombíci vzájemně šňupat mozky jeden druhýmu, něco jako ty po francouzsku se líbající skeleton zombie pankáči Exployted... ale není čas :-(((
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    RIVEEK: zvedl se mi kufr :-D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Rychlovka v práci - ten vpravo v huhlavé zombijštině říká "nic moc matroš, ten intelektiál na začátku dával křídla." A ten druhý přitakává "no jo, z policajtů je to prostě takový hluchý. Ale teď naporcuju lajnu z učitelky ze základní školy a to může být s překvápkem."
    A také bylo. Učitelka trpěla pestrou paletou duševních poruch a její kabinet skrýval nemalé množství perverzností, zvrácených úchyláren a roztomilých čuňačinek. Nebylo divu, že se školáci během vyučování pomočovali, ráno před školou zvraceli od nervů a v noci křičeli ze spaní. Zombíci si pochvalovali výraznou, ostřejší chuť s lehkými květinovými tóny na pozadí a plný (i když přesto jemný) čokoládovo kávový ocásek. Lajna byla osvěžující a inspirovala k přenesení rozverné zombie párty do ulic, kde pak došlo k několika výtržnostem a masakru a hromadnému krveprolití.

    ISIS
    ISIS --- ---
    ISIS: nas dnesni crossover s id siiilon! (kreslime za KYBERIU.)

    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ISIS: obávám se, že jsem už jednou něco takového čmáral a už bych se asi leda opakoval ( http://img507.imageshack.us/img507/6979/nasaljourney.png )
    ISIS
    ISIS --- ---
    tema: "mozky nosem"
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Technický vzato Mořský vlk.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Téma: "Mořský vlk?"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    JUDAS: Ну, погоди!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: do toho půjdu určitě..v nedělu snad nahodím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam