• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ISISCZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ORBIT: včera jsem seděl v hospodě a přišlo mi líto, že zatím nikdo nic nenakreslil...
    téma: Kdepak hučí meluzína
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    Nechce si nekdo zitra v brne legalne posprejovat salinu? kamaradka nataci reportaz o cisteni grafitty takze se to pokusej sundat zase dolu, ale alespon pics z toho budou... info v poste diky
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Téma: Kdepak hučí meluzína
    ISIS
    ISIS --- ---
    (jeste ponecham par dni soucasnou temu, ale uz premyslim nad novou. kdyby mel nekdo napad, nestydte se..)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    nikdo? nikdo? tak takovou maličkost:
    téma vytlač to!!
    ISIS
    ISIS --- ---
    BARKAA: znas me, tohle nechavam na vasi interpretaci.)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    ISIS: a česky nebo slovensky? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    nová téma: VYTLAČ TO!!
    dedlajna: zadání nové témy
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: np, dik za info. ja mam zitra rozlucku v praci, takze stejne nemuzu.

    .. ale chtelo by to novou temu!
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: ahoj, do ted jsem byl bez pripojeni na net.. myslim, ze se sraz ani nekonal ale zitra se chysta..ovsem nejsem si jist, jestli pujdu..
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: tak v kolik kde zitra?:)

    prida se nekdo?
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ano ano :) příští středu tušim 11.6. bude další slezina a tentokrát se snad bude víc čmárat:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    *Slakinglizardem (pardon, jsem uz hrozne unavena)
    ISIS
    ISIS --- ---
    tak jen strucny report, ze by se treba priste chytil i nekdo dalsi:

    bitka se Slakinglizadem v Brne probehla ve stredu vecer na Spilberku. tema byla "neobycejna posledni noc v ukrytu" a ucast byla pomerne hojna (ackoli za kyberii ani za nyx se tam moc lidi nebilo).
    jinak to bylo fajn a uz se tesim na dalsi (=za 2 tydny ve stredu?)

    uiiiiiiiiiii!:)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: jj sraz je v tom baru, venku je ale pěkně, tak se pak nejspíše půjde na špilas, tak tam na tebe počkáme:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: ja si jdu dat jeste sloficka, jsem znicena z prace. ale chvilku po 19. se tam ukazu:) uz se tesim!
    predpokladam, ze to bude v tom baru, ju?
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: vypadá to, že sraz začíná v 19:00 ve street baru - je to u šilingrovo náměstí..a jestli bude pěkně, tak se asi půjde na špilas. Dám ještě vědět
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: super, tak sem prosim te nahod misto a cas a pripadne dalsi podrobnosti, dik!:) tesim se.
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: be středu zrovna máme s h.o.c. sraz, tak to můžeme spojit :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    PHOB, LOP4TA, RODRIGO_: ja prave mela pocit, ze v Brne jsou kreslicu mraky:], ale jsem tu tak neuveritelne asocialni, ze jsem tu zatim skoro zadne nepotkala. vlastne ani slakinglizarda jsem jeste nevidela a to uz to planuji nekolik let.) chce by to zacit konat!

    pojdme tedy dohodnout nejakou stredu! (nebo pondeli), na lokalite mi tolik nezalezi. klidne nekde venku, klidne v podniku (jen prosim nekuracky). jsem ted pomerne flexibilni, takze nechavam datum na vas. nebo aspon navrhnete par terminu a udelame anketu. jen at se to nekam pohne (a ja se zkusim logovat na nyx casteji)

    joj, ja se tak tesim!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam